Tat İş İlanları Personel Alımı

     
Gıda sektörünün öncüsü Tat Gıda iş ilanları listesine ve Tat personel alımı bilgilerine yazıdan ulaşabilirsiniz.

Koç Holding bünyesinde bulunan Tat Gıda, Bursa Mustafa Kemalpaşa'da kurulmuştur. Şirket, gıda sektöründe yarattığı istihdam ve ihracat hacmi ile ülkemizin önemli kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Tat Gıda bünyesinde ünlü süt markası Sek ve makarna üreticisi Pastavilla'yı da barındırmaktadır. Sadece Bursa'da değil, başka illerde de üretim tesisleri bulunan Tat Gıda, ihtiyaç duyduğu pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır. İşe alımlarını internet üzerinden yapan kurumun iş güncel ilanları ve açık pozisyonları listesine, aşağıda paylaştığımız bağlantı üzerinden ulaşabilir ve iş başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
Tat gıda iş ilanları

Tat Gıda İş İlanları

Gıda sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, Tat çalışabileceğiniz kurumlardan bir tanesidir. Şirket, işe alımlarını insan kaynakları sayfasında bağlantısını verdiği iş ilanları üzerinden yapmaktadır. Tat iş ilanları ve açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. Linke tıkladığınızda açılan sayfadaki ilanlardan kendinize uygun olanı seçip, başvur butonuna tıklayın. Tat iş başvurusu yapabilmek için sisteme üyeliğiniz gerekmektedir. 2 şekilde üye olabilirsiniz. 
  1. Form Doldurarak (Yeni üye kayıt formumuzu doldurabilirsiniz)
  2. Word Özgeçmişinizi Yükleyerek (Word (.docx) formatındaki özgeçmişinizi yükleyebilirsiniz)
Yapacağınız iş başvuruları, kurumun insan kaynakları birimi tarafından incelenecektir. İşe alımınızın kabul edilmesi takdirde, özgeçmişinizde belirttiğiniz iletişim adresleri yoluyla sizinle irtibata geçilecektir.

Yorum Yaz