TCDD İşçi Alımı 2017

     
Demiryolu ulaşımı hizmeti veren TCDD personel alımı ile 2017 yılı TCDD işçi alımı işlemlerinin nasıl yapıldığına ilişkin bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) ülkemizin demiryolu ulaşımını devlet eliyle üstlenmiş bir kuruluş olarak faaliyet göstermektedir. Kurum, oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Kamu iktisadi teşebbüsü olan TCDD, yükümlü olduğu hizmetleri yürütmek için toplam 8 bölgeye ayrılmıştır. Bu bölgeler: İstanbul, Ankara, Sivas, İzmir, Malatya, Afyon ve Adana'dır. Müşterilerine hızlı, güvenilir, ekonomik ve konforlu hizmet sağlamasıyla birlikte, ülkemizde demiryolu kullanan kişi sayısında büyük bir artış meydana getirmeyi başarmıştır. Yolcu taşımacılığının yanında yük taşımacılığı ve liman hizmetleri de vermektedir.

TCDD Personel Alımı

TCDD LogoTCDD, personel ihtiyacı duyduğu zaman işe alım yapacağını, resmi internet sitesinde yer alan duyurular sayfasında yayınlamaktadır. Burada TCDD işçi ve personel alımı hakkındaki tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Duyuru sayfasına gitmek için tıklayın. Kurum, buradan staj duyurularını da yayınlamaktadır. Sizde Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları bünyesinde çalışmak istiyorsanız, kurumun duyurularını takip etmeniz gerekmektedir. İşe alım yapılacağını ilişkin duyuru yapıldıktan sonra, yayınlanan ilanda belirtilen şartları taşımanız ve ilanın yayınlandığı yerdeki İŞKUR'a veya kurumun internet sitesine iş başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Yorum Yaz