Erikli İş Başvurusu

     
Yazımızda sizler için düzenlediğimiz Erikli iş başvurusu çözümlerini sıralayacağız ve Erikli iş ilanları ile nasıl bir şekilde iş başvurusu yapabileceğinizi gündeme getireceğiz.

Sizin için üretilen birbirinden farklı ve özel hizmetleri ile oldukça iddialı çalışmalar çıkaran Erikli markası, su konusundaki kalitesini işçilerini çalıştırırken de sürdürüyor. Nestlé Waters markası, şişelenmiş su pazarında global bir oyuncu olup, dünyada 35 ülkede 100'den fazla fabrikası, 33.282 çalışanı, 59 global ve lokal su markası ile faaliyet göstermektedir. Bu da haliyle büyük bir firma yapıyor Erikli markasını ve oldukça da güçlü kılıyor. Türkiye’ de ise Bursa’daki üretim tesisi ve ofisleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Adana’daki bölge satış ofisleri ve dağıtım merkezlerinde yaklaşık 1500 çalışan sayısıyla faaliyet göstermektedir.

Nestlé Waters Türkiye ise, 1965’de Bursa’da kurulan, perakende ve ev-ofis dağıtımı kanallarında ürünlerinin dağıtımını kendi dağıtım ağı ile yapmakta olan Erikli ile 2006’da gücünü birleştirerek sektördeki liderliğini pekiştirmiştir. Marka kalitesi ve güncel hizmet çözümlerini incelediğimiz zaman, sizin için kesinlikle en ideal çözümleri ortaya çıkardığını söyleyebiliriz. Markanın firma bazlı hizmetlerini en etkili şekillerde ortaya çıkarıyoruz ve sizin için kaçırılmayacak çözümler olarak su yüzüne çıkarıyoruz.
Erikli

Erikli İş İlanları

Su pazarında söz sahibi Erikli'de çalışmak istiyorsanız, şirketin ilgili kariyer sitelerine vermiş olduğu ilanlardan iş başvurusu yapabilirsiniz. Satış temsilcisi, tır şoförü, mamul depo uzmanı ve forklift operatörü gibi açık pozisyonlardan herhangi birinde çalışabilirsiniz. Erikli iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz