Eroğlu İnşaat İşçi Alımı

     
İhtiyaç doğrultusunda Eroğlu Holding personel alımı yapmaktadır. Eroğlu inşaat işçi alımı hakkındaki tüm bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar. Bugünkü yazımızda, sizlere Eroğlu Holding ya da bilinen ismi ile Eroğlu inşaat işçi alımı konusunda bir içerik hazırlamak istiyoruz. Yeni nesil iş bulma hizmetlerini online olarak yürütüyor ve bu bağlamda daha etkili, daha yenilikçi ve daha estetik bir çözümü karşınıza çıkarıyoruz. Sizin için etkili bir şekilde inceleyecek olduğumuz bu Eroğlu inşaat kariyer çözümleri için, sitemizi takip etmeye devam edin.

Eroğlu Holding’in temelleri 1983’te 5 Eroğlu kardeşler tarafından İstanbul Kumkapı’da atılmıştır. Bu gün üretimden inşaata kadar birçok alanda faaliyet gösteren holding dünyanın dört bir yanında hızla büyümesini sürdürmektedir. 2006 yılında Eroğlu Group 5 farklı şirketten oluşan yapısı ile holdingleşti. Eroğlu Holding; Türkiye’de üretim, iç-dış pazarlama ve inşaat olmak üzere 5 şirketten oluşmaktadır. Eroğlu Holding olarak hizmet veren kuruluşun nihai hedefi, insanlar için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üzerine düşen görevi yapmaktır. Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını, bir dünya markası haline gelen ürünlerine yenilerini ekleyerek; daha da önemlisi yeni alanlara yatırım yaparak, gelişmeyi hedefleyen Eroğlu İnşaat, işçi alımı konusunda büyük artılar sağlamaya tüm hızı ile devam ediyor.
Eroğlu inşaat

Eroğlu Holding İş Başvurusu

Online iş başvurusu yapmak için sitemizi kullanmaya tüm hızınızla devam edebilirsiniz. Sizin için uygun çalışma stilleri ve ayrıcalıklı hizmet çözümlerini ortaya çıkaran sitemiz, kaçırılmayacak fırsatlarla ve güncel hizmetlerle her zaman daha yenilikçi, daha estetik ve daha güçlü bir alt yapı kurmayı hedefliyor. Sizde bu şirket bünyesinde çalışmak istiyorsanız, Eroğlu inşaat iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz