Hepsiburada İş İlanları

     
E-Ticaret devi Hepsiburada iş ilanları üzerinden personel alımı gerçekleştirmektedir. Hepsiburada İş başvurusu ve şirket hakkındaki bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

Büyük bir internet alt yapısına sahip olan ve ülkemizin hemen hemen her yerine hizmet götüren bir firmadan bahsedeceğiz. Hepsiburada iş başvurusu ile sizler de e-ticaret sektörünün lider firmasında çalışma şansı yakalayabilirsiniz.

Marka ve firma hakkında bilgi ve fikir verecek olursak, Türkiye’nin lider e-ticaret platformu hepsiburada.com, tüketicilere sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor diyebiliriz. 500 binden fazla tekil ürün satışının yapıldığı hepsiburada.com, 7 milyon üyeye sahip olmakla birlikte, aylık 15 milyon kişi tarafından ziyaret ediliyor. Hepsiburada.com, e-ticaret deneyimini kolaylaştıran uygulamaları, en iyi servisi sağlayan hizmetleri ile aradıkları her şeyi tüketicilerin ayağına getiriyor. Hepsiburada.com, müşterilerinin evine her ay 1,2 milyon adet ürün sevk ediyor. Oldukça büyük bir rakam olarak karşımıza çıkan bu sonuçlar ve analizler, kaliteli çalışmanın sırlarını da bizlere sunuyor diyebiliriz değerli arkadaşlar. Kurulduğu yıl olan 1998’den bu yana bir başarı hikayesi yazarak, Türkiye’nin en büyük perakende oyuncuları arasında giren hepsiburada.com; 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin en sevilen markası, 2013’te Yılın E-ticaret Sitesi ödüllerine layık görüldü. Hepsiburada.com, 2014 yılında ise Türkiye’nin En Samimi E-ticaret Sitesi seçildi.
hepsiburada iş başvurusu
Hepsiburada.com’un 2014 yılındaki bir başka başarısı da Türkiye'nin süper markaları arasında girerek, En Başarılı Online Alışveriş Sitesi seçilmek oldu. Bu da markayı ve siteyi ülkemizin en güçlü alt yapısına sahip yapıyor. Sizler de bu kapsam dahilinde hizmet sunmak ve Hepsiburada iş ilanları ile firmaya iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayıp, iş ilanlarını görüntüleyerek Hepsiburada.com iş başvurusu yapabilirsiniz.
Hepsiburada.com iş başvurusu için tıklayın

Yorum Yaz