H&M İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Nisan 04, 2019

H&M İş Başvurusu

H&M kariyer olanakları bakımından önemli bir markadır. Sizde H&M iş başvurusu yaparak, şirketin çalışanlarına sağladığı ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Dünyaca üne sahip giyim markası H&M, ürün kalitesi ve belirli dönemlerde yaptığı büyük indirimler ile Türk halkının da çok tercih ettiği giyim markalarından bir tanesi oldu. Kadın, erkek ve çocuklar için hazır giyim ve aksesuar ürünleri üretip satışını yapan marka İsveç kökenlidir. Mağazalarının neredeyse tamamı alışveriş merkezlerinde yer almaktadır.
Dünyaca ünlü marka olan H&M, mağazalarının Türkiye ayağında bünyesindeki personellere geniş kariyer olanakları sağlıyor. Marka kendilerini asıl öne çıkaran faktörün çalışanları olduğu söyleyerek, aslında çalışanlarına ne kadar değer verdiğini gösteriyor. Ayrıca tüm çalışanlar, H&M mağazalarında alışveriş yaparken indirimden faydalanmaktadır. Çoğu şirkette olduğu gibi H&M'de de şirket içi eğitimler bulunmaktadır. çalışanlar bu eğitimlere katılarak, kişisel gelişimlerine fayda sağlayıp, sektörel anlamda donanımlı bireyler haline gelir.
HM iş ilanları

H&M İş Başvuru Formu

H&M part time ve full time olmak üzere personel alımı yapmaktadır. Özellikle tatil dönemlerinde part time olarak çalışmak isteyen bir çok öğrenci H&M iş başvurusu yapmaktadır. Sizde H&M'de çalışıp, kariyerinizde önemli bir adım atmak istiyorsanız, H&M insan kaynakları sayfasından güncel iş ilanlarını ve açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz. H&M iş ilanları için tıklayın. Açılan sayfadaki iş ilanlarından, çalışmak istediğiniz ilana tıkladığınızda iş hakkında bilgi, gereken yeterlilik ve çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çalışma Alanları

  • Mağaza
  • Departman Müdürü
  • Mağaza Müdürü
  • Satış Danışmanı
  • Mağaza Ofis Sorumlusu
Comments


EmoticonEmoticon