İspark İş Başvuru Formu

     
İstanbul İspark iş ilanları üzerinden İspark iş başvurusu yapabilirsiniz. başvurunun nasıl yapılacağına ilişkin tüm bilgiler yazıdadır.

İstanbul Otopark İşletmeleri Tic. AŞ olarak hizmet sunan İspark, iş başvurusu konusunda sürekli yeni duyurular yapıyor. İspark personel alımı bilgilerini çeşitli kaynaklardan sizler için derledik. İspark iş başvurusu yaparak çalışma hayatınızda yeni bir sayfa açmaya ne dersiniz? İspark iş ilanlarını çeşitli kaynaklardan sizler için hazırladığımız bu haberde İspark eleman alımı ihtiyacına göre sayfamızda sürekli güncellenecek olan iş ilanı haberlerimizi kolaylıkla bulabilirsiniz. İstanbul Otopark İşletmeleri olarak bilinen İspark, uzun zamandır İstanbul şehrinin açık, katlı ve yol üzeri otoparklarının işletmeciliğini yapan bir kurumdur. İstanbul gibi büyük bir şehirde bulunan yüzlerce otopark noktasının işletmesini elinde bulunduran İspark aynı şekilde bir çok insana da iş imkanları sağlamaktadır. Çatısı altında onlarca insana iş imkanı sağlayan İspark, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapmaya da devam ediyor. Sizde İstanbul'da faaliyet gösteren bu büyük kuruluşa nasıl başvuru yapacağınıza dair gerekli bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

Misyonu
“Güvenle park ve güler yüzle hizmet anlayışı ile ulaşım araçlarının parklanma ihtiyacını karşılamak.”
Vizyonu
“Etkin bir park yönetimi için mevcut kapasiteyi artırmak, kentsel ulaşım altyapısına güncel teknolojisi ve nitelikli ekibiyle katkı sağlamak.”

Kalite Politikası
Kurumumuz, entegre ulaşım sistemine katkı sağlayacak müşteri odaklı hizmet anlayışını, çevre ve iş sağlığı güvenliği kurallarına uygun hareket etmeyi, kalite yönetim sisteminin şartları doğrultusunda geliştirmeyi ve sürekli iyileştirmeyi taahhüt eder.

İlkeleri
•Kalite
•Güven
•Yenilik
•Şeffaflık
•Verimlilik
•Katılımcılık
•Müşteri Odaklılık
•Sosyal Sorumluluk

> Sitemizde yer alan, ilginizi çekebilecek diğer bir iş ilanı: İETT Şoför Alımı 2017

İspark iş başvurusu

İspark Personel Alımı

Alımlarının hemen hemen hepsini İstanbul şehrinden yapan İspark, personel alımı yapacağı pozisyonları ihtiyaç duyduğu zamanlarda yayınlamaktadır. Kurumun açık pozisyonlarını ve yeni iş ilanlarını takip ederek İspark’a iş başvurularınızı gönderebilirsiniz. İspark insan kaynakları sayfasındaki açıklamaya göre şirkete iş başvuruları, firmanın kendi sitesi üzerinden yapılıyor. Sizler de bu konuda detaylı bilgi için firma üzerinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İspark iş başvuru formu için tıklayın.

1 yorum:

avatar

slm istanbul anadolu yakasında oturmaktayım işe ihtiyacım var saygılarım lasizinle calış maktan gurur duyarım

Yorum Yaz