Markafoni İş Başvuru Formu

     
Moda e-ticaret sektörünün önemli fiması Markafoni iş ilanları üzerinden bünyesine personel alımı yapmaktadır. Markafoni iş başvurusu ve firma hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Modanın öncü firmalarından birisi olarak hizmet sunan Markafoni, detaylı ve yenilikçi bir çalışma sunmaya tüm hızı ile devam ediyor. Ayrıntılı bir çalışma biçimine dair yenilikçi eleman arayışlarını her zaman sürdüren firma, büyümeye ve gelişmeye oldukça önem veriyor. Online moda ve lifestyle’ın ikon markası haline gelen, Türkiye’nin ilk ve lider özel alışveriş kulübü Markafoni.com 2008 Eylül ayında kuruldu ve bu konuda oldukça büyük başarılara imza attı.

Giyim, aksesuar, kozmetik ve dekorasyon başta olmak üzere pek çok kategorideki seçkin markaları üyelerine özel avantajlı fiyatlarla sunmak üzere yola çıkan Markafoni, tüketiciler tarafından kısa zamanda çok sevildi ve hızla büyüdü. 6.8 milyon üyesi bulunan Markafoni aylık 20 milyon ziyaret alırken, toplam tekil ziyaretçi sayısı 6 milyon. “VIP Müşteri Hizmetleri” desteği ile müşteri hizmetlerine büyük önem veren Markafoni, başarılı pazarlama ve iletişim stratejileri dâhilinde birçok ödüle layık görüldü. Markafoni.com’un yanı sıra, moda alışveriş sitesi Enmoda.com, dünyaca ünlü parfüm ve kozmetik markalarını aynı çatı altında toplayan Misspera.com, Türkiye’nin en büyük online ayakkabı mağazası Zizigo.com gibi markaları bünyesinde bulunduran Markafoni Grubu pek çok kategorideki seçkin markaya ev sahipliği yapmaktadır.  Markafoni Grubu'nun tamamı 2014 yılındaki satın almayla Naspers Grubu'nun sahibi olduğu Güney Afrikalı MIH Allegro BV bünyesine dâhil oldu.  Online e-ticaret platformlarının yanı sıra ücretli TV ve ilgili teknolojiler ile basılı medyası da bulunan Naspers 129 ülkede faaliyet göstermektedir.
Markafoni iş başvurusu

Markafoni İletişim

Genel Müdürlük Ofisi: Ayazağa Cad. No:4 Uniq İstanbul Plaza: B2 / Kat:3 / Maslak - Sarıyer
Telefon: 0850 300 18 47

Markafoni İş İlanları

Bu yenilikçi firmaya online markafoni iş ilanı başlığı ile CV göndermek istemez misiniz? Hemen sizler de firma ile iletişime geçmek için web sitemizi kullanın ve CV’nizi etkili bir şekilde firmaya iletin. Detaylı bir çalışma ve analiz seçeneklerinin ardından sizler de kendinize has çalışma biçimlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Markafoni iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz