Cinemaximum İş Başvurusu

     
Mars Cinema Group Cinemaximum iş başvurusu için yapılması gerekenler ile şirket hakkındaki tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Cinemaximum eğlence sektöründe her zaman en kaliteli hizmeti verme parolasıyla yola çıkan, sahip olduğu profesyonel bir yönetimle amatör ruhu birleştirmeyi başaran bir şirket. Türkiye'nin bir çok bölgesinde faaliyet gösteren Cinemaximum, 2017 yılında da personel alımı yapmaya devam ediyor. Mars Cinema Group bünyesinde yer alan Cinemaximum, 2001 yılından bu yana çok büyük ilerleme kat etti. Mars Cinema Group, 32 şehirde 83 sinema işletmesi ve 700’e yakın salonu ile Türkiye’nin en büyük sinema zinciri olmayı başarmıştır. Bu büyük başarısını sahip olduğu personellerine de borçlu olan şirket, işe alımlarını büyük bir seçicilikle gerçekleştiriyor. Kurum, personellerinin her şeyi biliyor olmasından çok "öğrenebilir" insanlar olmasına dikkat ediyor. Şirket, iş ile eğlenceyi birbirine karıştıranların tercihi olmaya devam ediyor.
Cinemaximum iş başvurusu

Cinemaximum İş İlanları

Sizde Mars Cinema Group bünyesinde yer alan Cinemaximum'da çalışmak istiyorsanız, firmanın insan kaynakları sayfasından iş başvurusu yapabilirsiniz. İş başvurusu sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada; adınız ve soyadınızı yazdıktan sonra, özgeçmiş (CV) yükleyerek, gönder butonuna tıklayınız. Yaptığınız başvuru firma yetkilileri tarafından incelenecektir. İş başvurunuzun onaylanması halinde CV'nizde belirttiğiniz iletişim adreslerinden sizinle irtibata geçilecektir

Yorum Yaz