Doğa Koleji İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ağustos 14, 2016

Doğa Koleji İş Başvurusu

Öğretmen ve genel personel pozisyonları için yapılan Doğa Koleji iş başvuruları, Doğa Koleji insan kaynakları birimi tarafından incelenmektedir. Personel alımı hakkındaki tüm detaylar yazıdadır.

Ülkemizin en prestijli eğitim kurumlarından olan Doğa Koleji, 2002 yılından beri eğitim alanında öncü kuruluşlardan biri olmayı başarmıştır. Ezberden öte öğreten, öğrettiklerini uygulatan, yalnızca eğitim alanında değil. Kültür, sanat ve spor gibi her dalda ilgili faaliyetlerinde başarılı olan kurum, geleceği parlak nesiller yetiştiriyor. Okullarının tümünde günümüz teknolojisi kullanılarak, çağdaş eğitim sistemi benimsenmiştir. 106 kampüsü ve binlerce çalışanı bulunan Doğa koleji, ihtiyaç duyduğu branşlara öğretmen alımı yapıyor. Personel alımları sadece öğretmenlerle kısıtlı olmayan kurum, genel hizmet başvuruları da kabul etmektedir. Sizde Doğa Okulları ailesinin bir parçası olmak istiyorsanız, hemen internetten iş başvurusu yapabilirsiniz. Doğa okulları iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Doğa Koleji iş ilanları

Doğa Koleji İş İlanları

Ülkemizin gözde eğitim kurumu Doğa Koleji'nde çalışmak bir ayrıcalık teşkil etmektedir. Öğretmen kadrosuna yılda 1-2 defa yurt dışında eğitimlere katılma imkanı verebilmektedir. Her sene onlarca öğretmen ve onlarca öğrenci Avrupa Birliği proje toplantılarına katılarak, hem eğitim alıyorlar, hemde eğitim verme şansına sahip oluyorlar. Teknoloji ile iç içe olan bir eğitim imkanı sunmanızı sağlayan kurumun işe alımları, Doğa Koleji kariyer sayfasındaki açık pozisyonlar bağlantısından yapılmaktadır. Sitemizde iş başvurusu yapabileceğiniz Doğa Koleji iş ilanları listesini sizlerle paylaşıyoruz. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak, öğretmen veya genel personel başvurusu yapabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon