EVKUR Personel Alımı İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Ağustos 06, 2016

EVKUR Personel Alımı İş İlanları

Güncel Evkur iş ilanları listesi ile Evkur iş başvurusu yapabilirsiniz. Şirket bilgileri ile personel alımı hakkındaki tüm detaylar yazıdadır.

Murat Halı adıyla kurulduğunda başlangıçta sadece halı satışı yapan şirket, değişen vizyonuyla Evkur adını aldı. Evkur, 3000'in üzerinde çalışanı ile ülkemizin en büyük mağazalar zincirleri arasında yer almaktadır. Şirketin geçmişten günümüze kadar gelen bu başarı hikayesinde çalışanlarının da büyük rolü bulunmaktadır. 84 mağazasıyla 37 ilde hizmet veren Evkur, cep telefonu, spor malzemeleri, bilgisayar, elektronik, ev tekstili beyaz eşya, elektrikli ev aletleri gibi ürün gruplarında sunduğu bir çok seçenek ile müşterilerine hizmet vermektedir. 2019 yılında da büyüme hedefleri olan şirket, kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanları yoluyla personel alımı yapmaya devam ediyor. Sizde Evkur mağazalarında çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak, Evkur iş ilanları listesini görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Evkur, personel alımı yaparken bir çok kritere dikkat ediyor. İşe alım sürecinde müşterilerin isteklerini yerine getirebilecek, onların sorunlarına çözüm üretecek, iletişim becerisi yüksek insanlar tercih ediliyor.
Evkur iş ilanları

Evkur İş Başvurusu

Ülkemizde perakendecilik sektörünün lider kuruluşlarından olan  Evkur bünyesinde çalışarak, kariyer basamaklarını hızlı çıkabilirsiniz. Şirketin internet üzerinden yayınladığı iş ilanlarından kendinize uygun bir ilanı seçerek iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız başvurular Evkur insan kaynakları birimi tarafından incelenecektir. Evkur iş ilanları için tıklayın. İş başvurunuzun onaylanması halinde, insan kaynakları tarafınızla iletişime geçecektir.
Comments


EmoticonEmoticon