Hugo Boss İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ağustos 09, 2016

Hugo Boss İş Başvurusu

Ünlü marka Hugo Boss iş ilanları üzerinden işe alım yapmaktadır. İzmir ilinde fabrikası İstanbul ve Ankara'da mağazaları bulunan şirket, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapmaktadır.

Dünyaca ünlü moda ve yaşam tarzı markası Hugo Boss, 127 ülkede 7.000’den fazla satış noktasında faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Ülkemizde İzmir'de fabrikası bulunan markanın bünyesinde yaklaşık 4.000 çalışan yer almaktadır. Beyaz yakalı çalışan sayısı: 450-549, mavi yakalı çalışan sayısı: 3000-3999 olarak ifade edilmektedir. Hugo Boss, çalışanlarının her türlü gelişimine katkı sağlayan kurumsal bir şirket profili çizmektedir. İzmir'in kültürünün bir parçası olmayı başaran Hugo Boss üretim kapasitesini arttırmak için ihtiyaç doğrultusunda personel alımları yapmaktadır. Aşağıda verdiğimiz bağlantıdan iş ilanlarını görüntüleyebilir ve Hugo Boss personel alımı başvurusu yapabilirsiniz.
Hugo Boss iş ilanları

Dünyaca ünlü Hugo Boss markasının çalışma koşulları hakkında bilgi sahibi olmak ve bu markayı bir de çalışanların ağzından öğrenmek için aşağıdaki videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Hugo Boss İş İlanları

Hugo Boss işe alımları insan kaynakları tarafınca yönetilmektedir. Ülkemizde İzmir'de fabrikası, İstanbul ve Ankara'da mağazaları bulunan şirket ihtiyaç duyduğu departmanlara personel alımı yapmaktadır. İşe alımlar internet üzerinden ilgili kariyer sitelerine verilen iş ilanları vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Satış Danışmanı, Mağaza Müdür Yardımcısı, Kasiyer, Üretim ve Depo Elemanı gibi departmanlar için iş ilanları yer almaktadır. Hugo Boss'a ait iş ilanları ve açık pozisyonlara erişmek için tıklayın. Açılan sayfanın en altında iş ilanlarını görüntüleyebilir, kriterleri kendinize uygun olan bir pozisyon için iş başvurusu yapabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon