Mercedes Personel Alımı

     
Otomotiv devi Mercedes iş ilanları ile personel alımlarına devam ediyor. Mercedes iş başvurusu, kariyer olanakları ve şirkete ait bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

İnsanların bakmaya doyamadığı, hayallerinden çıkaramadığı ürünler üreten bir marka olmayı başarmıştır. Mercedes kalitesi her an her aşamada üretilen bir kalite. Bu kaliteye ulaşmanın yolu insan eğitiminden ve emeğinden geçmektedir. Şirket, Türkiye'de Hoşdere Otobüs Fabrikası ve Aksaray Kamyon Fabrikası adında 2 büyük tesise sahiptir. Hoşdere Otübüs Fabrikası dünyanın en modern ve kapsamlı üretim tesisleri arasında gelmektedir. Aksaray Kamyon Fabrikası, ülkemizin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından biri olma özelliğine sahiptir. İnsana yapılan yatırımı, yatırımların en değerlisi olarak gören Mercedes, merkezlerinde öğrencilere, stajyerlere kurum ve yan sanayi çalışanlara verilen eğitimler ile, otomobile gönül vermiş bilinçli ve bilgili gençlerin yetişmesine imkan sağlıyor.
Mercedes-Benz, yaptığı ihracatın yanında, bünyesinde ve ülkemizde bulunan üretim tesislerinde çalıştırdığı personel ile ülke istihdamına da büyük fayda sağlamaktadır. Sizde bu büyük otomotiv devinde çalışmak istiyorsanız, internetten Mercedes-Benz iş başvurusu yapabilirsiniz.
- Sitemizde yer alan Toyota İş Başvurusu bağlantısını kullanarak, Japon otomobil firmasına da iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Mercedes iş ilanları

Mercedes İş İlanları

Mercedes markasının, İstanbul Hoşdere ve Aksaray'da fabrikaları bulunmaktadır. Personellerinin büyük bir çoğunluğunun bu fabrikalarda görev alan kurum, üretimde görev alacak personellerin yanında Türkiye'nin farklı illerinde bünyesindeki diğer departmanlar için de işe alımlar gerçekleştirmektedir. Mercedes, kariyer anlamında da çalışanlarına büyük fırsatlar tanımaktadır. Sizde Mercedes bünyesinde çalışmak istiyorsanız, ilgili kariyer sitelerinde yer alan kuruma ait iş ilanlarından iş başvurusu yapabilirsiniz. Güncel iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz