Siemens İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Ağustos 12, 2016

Siemens İş Başvurusu

Siemens insan kaynakları tarafından yayınlanan Siemens iş ilanları ile iş başvurusu yapabilirsiniz. İşe alım ve şirket hakkındaki tüm bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

200'den fazla ülkede faaliyetleri bulunan Siemens markası, enerji tasarrufu sağlayan teknolojilerin üretiminde dünyanın en büyük markalarından biri konumuna gelmeyi başarmıştır. Ülkemizde büyük yatırımları bulunan Siemens, ihtiyaç doğrultusunda personel açığı bulunan pozisyonlarına işe alımlar gerçekleştirmektedir. Sürdürülebilir başarısında çalışanlarının büyük payı olan şirket, personel alımlarını büyük bir titizlilikle gerçekleştirmektedir. Siemens iş başvurusu yaparken deneyimli olmak sizi bir adım öne çıkartacaktır. Yabancı dil bilme kriteri, iş başvurusu yapacağınız pozisyona göre değişiklik göstermektedir. Sizde Siemens bünyesinde çalışarak kariyerinizde önemli bir adım atmak istiyorsanız, Aşağıdaki bağlantıdan iş ilanları ve açık pozisyonları görüntüleyebilirsiniz.
Siemens iş başvurusu

Siemens İş İlanları

Siemens, yetenekli kişiler için sınırsız gelişim ve kariyer imkanı sağlayan uluslararası bir şirkettir. İşe alımlarını internet kanalıyla gerçekleştiren kurum, ilgili kariyer sitelerine yayınladığı iş ilanlarıyla iş başvurularını bir havuzda toplamaktadır. Toplanan bu başvurular Siemens insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. Siemens açık pozisyonlar listesi için tıklayın. Açılan sayfada sol tarafta ülke bölümününden Türkiye'yi seçerek, firmaya ait tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

1 yorum:

  1. Siemens de çalışmak isterim daha önce bir bankanin müşteri temsilcisi olarak calistim

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon