Şişecam İş Başvuru Formu

     
Cam üreticisi Şişecam iş ilanları yoluyla personel alımı yapmaktadır. Şişecam iş başvurusu ve şirket hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Şişecam markası, çok köklü bir geçmişe sahiptir. 1935 yılında Atatürk'ün direktifleriyle Türkiye İş Bankası tarafından kurulmuştur. Şirket, 80 yıllık deneyimi ve yenilikçi yapısıyla küresel hedeflere doğru hızla, sürdürülebilir hedeflerle ilerlemektedir. 13 ülkede üretim yapan ve 44 tesisi bulunan kurum, her geçen gün biraz daha büyüyen bir yapıya sahiptir. Şişecam, faaliyetleriyle sadece ülkemizde değil tüm dünyada milyonlarca insanın hayatına dokunmaktadır. Düz cam, cam ev eşyası, cam ambalaj ve kimyasallar üreten Şişecam, bu ürünlerin üretimi için üretim tesislerinde ihtiyaç duyulan personelin istihdamını yapıp daha sonra dünyanın bir çok ülkesine ihracatını yaparak, ülke ekonomisine büyük fayda sağlamaktadır. Sizde Şişecam bünyesinde çalışmak istiyorsanız, şirketin yayınladığı iş ilanlarından Şişecam iş başvurusu yapabilirsiniz. İş ilanları sayfasına nasıl ulaşacağınıza ilişkin bilgiler aşağıdadır.
Şişecam iş ilanları

Şişecam İş İlanları

İşe alımlarının bir kısmını internet üzerinden yapan Şişecam, web sitesinde ve ilgili kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanları ile işe alım gerçekleştirmektedir. Bu ilanlara yapılan başvurular, Şişecam insan kaynakları tarafından değerlendirilmeye alınmaktadır. İşe alımınızın insan kaynakları tarafından onaylanması halinde CV'nizde yer alan iletişim adresleri yoluyla sizinle irtibata geçilecektir. Şişecam iş ilanları için tıklayın. Açılan sayfada görüntülemek istediğiniz departmana ait iş ilanları seçerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum Yaz