Yazaki İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ağustos 31, 2016

Yazaki İş Başvurusu

Yazaki iş başvurusu yaparak, dünyanın ünlü otomobil markaları için kablo üreten şirkette çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yazaki Türkiye, 1995 yılında Sabancı grubuyla ortak olarak kuruldu. Araba üreticileri için yaratıcı çözümler sunan otomotiv kablo üreticisidir. 44 ülkede faaliyet gösteren bu küresel yapılanmanın bir parçası olan Yazaki Gemlik fabrikası, 2003 yılından bu yana üretim yapmaktadır. Şu ana kadar Gemlik fabrikası için 2400'den fazla kişi işe alınmıştır. Gemlik fabrikasının ana müşterileri: Honda, Toyota, Fiat ve Opel'dir. Otomobiller için kablo donanımı üreten şirket, ülkemizde kablo donanımı pazarında lider konumundadır. Çalışanları arasında iyi iletişim, müşteri odaklı olmak, dürüstlük, en üst düzeyde kalite ve iyi vatandaşlık değerleri şirket için büyük öneme sahiptir. Yazaki, müşterilerinin ve yakın çevresinin iş sağlığı ve güvenliğini göz önünde bulunduracak şekilde bir üretimi taahhüt eder. Ayrıca hedeflerini gerçekleştirebilmek için kanun ve düzenlemeleri, ürün standartlarını ve müşteri taleplerini göz önünde bulundurarak ürünlerini üretir.

2015 Şubat sonu itibariyle toplam 2400 çalışanından %55'i kadın olan Gemlik fabrikası, ülkemizde büyük önem arz eden kadın istihdamında önemli destekçileri arasındadır.
yazaki iş ilanları

Yazaki Personel Alımı

Yazaki, işe alımlarını internet üzerinden yapmaktadır. Yapılan iş başvuruları kurumun insan kaynakları tarafından incelenmektedir. Yazaki personel alımı, mavi yakalı ve beyaz yakalı olarak iki koldan yürütülmektedir. Ayrıca kurum zorunlu stajı bulunan öğrenciler için staj imkanı da vermektedir. Staj başvuruları Yazaki'nin web sitesi üzerinden yapılmaktadır. Aşağıdaki linklerden şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz.
  1. Mavi Yaka - Saat ücretli personel başvuru formu
  2. Beyaz Yaka - Aylıklı personel başvuru formu 
Comments


EmoticonEmoticon