Yunus Market İş Başvuru Formu

     
Yunus Market iş başvurusu yapmak istiyorsanız, insan kaynaklarının yayınladığı iş başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yunus Market iş başvuru formu ve şirket bilgileri yazıdadır.

Market zinciri Yunus Market, yeni açılan şubelerine ve mevcut şubelerindeki personel açığını gidermek için personel alımı yapmaya devam ediyor. Yunus Marketler Zinciri, 7000 m2 depolama alanıyla, her gün tüm şubelerine kalitesinden fiyatına, her birini özenle seçtiği yüz binlerce ürünün sorumluluğunun bilincini taşıyor. Hazırlanan siparişler depodan mağazaya büyük bir titizlilikle taşınıyor. Genel merkez binasında bulunan et işleme tesisinde işlenen etler, tazeliği bozulmayacak şekilde özenle taşınıyor. Yunus Market kapısının içinden girenler, kalitenin özenle sunulduğu on binlerce seçeneğin bulunduğu alışverişin keyifle yapıldığı bir dünyanın onları beklediğini biliyor. Bünyesinde şarküteri, kasap, süt ürünleri, kuru yemiş, kozmetik, meyve ve sebze, temizlik ve gıda reyonları bulunuyor. Bu reyonlarda işinin ehli personeller çalıştıran kurum, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Sizde Yunus Market iş başvurusu yapmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.
Yunus Market
İşe alımlarını Yunus Market iş başvuru formu ile yapan kurum, sektördeki başarısını sahip olduğu uzman personel gücüne ve uyumuna borçlu olduğunu belirtiyor. Kuruma iş başvurusunu 2 şekilde yapabilirsiniz.
  1. Yunus Market Genel Müdürlük'e gelerek, şahsen iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şahsen yapılan başvurular hafta içi 08:00 ile 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır. (Yanınızda fotoğraf bulundurmayı unutmayın.)
  2. Yunus Market insan kaynakları tarafından yayınlanan iş başvuru formu ile kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Formu, doğru ve eksiksiz olarak doldurmaya özen gösteriniz.

Yorum Yaz