Albaraka İş İlanları Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Eylül 11, 2016

Albaraka İş İlanları Personel Alımı

Katılım bankacılığı alanında kariyer hedefleyenler Albaraka iş ilanları üzerinden şirkete iş başvurusu yapabilirler. Banka ve personel alımı bilgilerine yazıdan ulaşabilirsiniz.

Albaraka, bankalar arasındaki konumu, organizasyon yapısı ve özlük hakları nedeniyle yeni mezunlar ve profesyonel kadrolar tarafından tercih edilmektedir. Türkiye'deki faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşların ilki ve öncüsü olan Albaraka, yurdun dört bir yanına, bu toprağın insanına hak ettiği ve özlediği hizmeti sağlamak için şubeler açmaya devam ediyor. Albaraka, bugün Türkiye'nin her bölgesine serpilen, büyümeye devam eden büyük bir bankadır. Şirket, dünyanın örnek aldığı katılım bankacılığı sistemini geliştiren ve uygulayan güvenilir ve değerlerine bağlı bir kurumdur. Bankanın sahip olduğu bu başarı ve liderlerin altında vizyoner bakış, doğru hedef analizi, çalışkanlık, geleneksel değerlerine sahip çıkma ve yeniliği sahip olduğu değerleri yok etmeyecek şekilde bünyesine katma yeteneği yer alıyor.
Albaraka iş başvurusu
Ülkemiz için değer üretmeye devam eden Albaraka katılım bankası, yeni açılan şubelerinde ve mevcut şubelerindeki açık pozisyonları gidermek için personel alımı yapıyor. Aşağıda Albaraka iş başvurusu bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Çalışanların Yaş Profili

Grafik

Albaraka İş Başvurusu

Faizsiz bankacılık sektöründe kariyer hedefliyorsanız, Albaraka bankası sizin için ideal bir seçenek olarak gözükmektedir. Şirket, personel alımlarını internette yayınladığı iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapmaktadır. Albaraka iş ilanları için tıklayın. İlanlara yapılan başvurular, insan kaynakları tarafından incelenmektedir. Başvurunuzun onaylanması dahilinde iş başvurusu yaparken kullandığınız iletişim adreslerinden size ulaşılacaktır.
Comments


EmoticonEmoticon