BOTAŞ İşçi Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Eylül 29, 2016

BOTAŞ İşçi Personel Alımı

BOTAŞ personel alımı hakkında bilgiler, başvuru şartları ve BOTAŞ işçi alımı başvurusu burada. 2019 yılında eleman alımı yapacak olan kurumun işe alım bilgileri sitemizde.

Boru Hatları İle Petrol Taşıma A.Ş. (BOTAŞ) ihtiyaç doğrultusunda açık pozisyonları için personel alımları gerçekleştirmektedir. Kamu iktisadi teşebbüsü olarak yapılandırılan BOTAŞ, boru hatları ile petrol taşımacılığının yanında doğal gaz taşımacılığı, ithalatı, dağıtımı, depolanması, pazarlanması, ticareti ve ihracatı alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Kurum, 2019 verilerine göre bünyesinde 2.870 personel çalıştırmaktadır.

BOTAŞ'ın internet sitesinde yer alan sınav yönetmeliğine göre kurumda işçi olarak çalışabilmek için gerekli olan şartlar:

  1. Türk vatandaşı olmak,
  2. 18 yaşını tamamlamış olmak,
  3. Af gerçekleşmiş olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak,
  4. Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan şartları taşımak.
BOTAŞ iş başvurusu

BOTAŞ İş Başvurusu

Ülkemizin en büyük kuruluşların bir tanesi olan BOTAŞ, açık pozisyonları için zaman zaman personel alımına gitmektedir. Kurum, iş gücü ihtiyacını mümkün olduğunca yerel halktan karşılamaktadır. Şirkete iş başvurusunda bulunmak için BOTAŞ insan kaynakları sayfasından sisteme giriş yaparak, iş başvurunda bulunabilirsiniz. İnsan kaynakları sayfası için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon