Burulaş İş Başvuru Formu Doldur - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Eylül 14, 2016

Burulaş İş Başvuru Formu Doldur

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki kuruma iş başvurusunda bulunmak için Burulaş iş başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Burulaş personel alımı bilgileri yazıdadır.

Burulaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren, bölge halkının toplu taşıma ulaşımı ihtiyacının yanı sıra diğer ulaşım türlerine de kapsayan geniş yelpazede faaliyet gösteren bir kurumdur. Otobüs, Bursaray, Burtram, Budo, deniz uçağı, Helitaksi ve terminal hatlarıyla adeta örnek bir hizmet anlayışına sahiptir. Bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamak adına her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya yönelik adımlar atan Burulaş, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımları gerçekleştirmektedir.

Teknolojiyle birlikte sürekli gelişim anlayışına sahip olan kurum, işe alımlarını iş başvuru formu üzerinden yapmaktadır. Sizde Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak faaliyet gösteren Burulaş'ta çalışmak istiyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan kuruma iş başvurusu yapabilirsiniz.
Burulaş iş başvurusu

Burulaş İş Başvurusu

Burulaş, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için işe alımlar gerçekleştirmektedir. Personel alımları, internet üzerinden Burulaş iş başvuru formu üzerinden yapılmaktadır. İş başvurusu yapabilmek için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Sisteme üye olduktan sonra e-posta adresinize aktivasyon maili gelecektir. Aktivasyonu gerçekleştirip üye girişi yaparak, Burulaş'a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon