BUSKİ Personel Alımı

     
BUSKİ personel alımı hakkında bilgiler, çalışma şartları ve BUSKİ iş başvurusu burada. ihtiyaç doğrultusunda eleman alımı yapan kurum, işe alımlarını Bursa ili ve çevresi üzerinden yapacak.

1989 yılında kurulan BUSKİ, Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı 7 merkez ilçe ve 123 köye hizmet sunan devasa bir kurumdur. Türkiye'deki su ve kanalizasyon idareleri arasında 4. sırada yer almaktadır. Alanında uzman 1500'den fazla çalışanıyla ve teknolojinin en son imkanları dahilinde abone memnuniyeti sağlamaya dönük çalışmalarıyla örnek bir kamu hizmet kurumu profili sergilemektedir. Çeşmeden akan suyun içilebildiği ender şehirler arasında yer alan Bursa, bu özelliğini büyük oranda BUSKİ'nin kaliteli içme suyu teminine yönelik çalışmalarına borçludur. Yatırımlarıyla bölge halkına içilebilir, kaliteli ve ekonomik su teminiyle ilgili stratejiler geliştiren kurum, kanalizasyon hatları, yağmur suyu kanalları ve dere ıslahı çalışmalarının yanı sıra, atık su arıtma tesislerinde gerçekleştirdiği arıtma işlemleriyle evsel ve endüstriyel atıkların zararlı etkilerinin önüne geçmektedir.

İşte içme suyunda kaliteyi ortaya çıkaran BUSKİ Genel Müdürlüğü'nü oluşturan birimleri:
  1. İnsan kaynakları ve destek hizmetleri
  2. Strateji geliştirme
  3. İçme suyu dairesi başkanlığı
  4. Kanalizasyon dairesi başkanlığı
  5. Plan yatırım ve inşaat dairesi başkanlığı
  6. Elektrik makine ve malzeme ikmal
Yukarıda BUSKİ ve bünyesinde bulundurduğu birimler hakkında bilgiler verdik. Sizde BUSKİ'de çalışmak istiyorsanız, aşağıda iş başvurusu hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.
Buski iş başvurusu

BUSKİ İş Başvurusu

Bursa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olan BUSKİ, bünyesine yapacağı personel alımlarını KPSS gibi devletin yaptığı sınavlar ile yapmaktadır. Taşeron işçi alımı ve diğer bilgiler için kurumun insan kaynakları birimi ile görüşebilirsiniz. BUSKİ insan kaynakları sayfası

Yorum Yaz