Colin's Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Nisan 04, 2019

Colin's Personel Alımı

Giyim sektöründe faaliyet gösteren Colin's, bünyesine iş ilanları üzerinden iş başvurusu kabul etmektedir. Eleman alımı ve şirket hakkındaki bilgiler yazıdadır.

Hazır giyim sektörünün öncü kuruluşlarından olan Colin's, bünyesindeki açık pozisyonlarını kapatmak için personel alımlarına devam ediyor. Dünyanın 38 ülkesinde 600'ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Colins, binlerce kişiye iş imkanı sağlayarak ülke istihdamına büyük katkı sağlıyor. Her zaman yenilikçi yaklaşımlarla ürünlerini pazarlayan şirket, ürettiği ürünlerin kalitesine büyük önem vermektedir. Şirketin başarısında ürünlerinin kalitesinin yanında personellerinin de büyük payı bulunmaktadır.

Her geçen gün yeni mağazalar açarak gitgide büyüyen Colin's, bu sebeple yeni çalışanlara da ihtiyaç duyuyor. Colin's insan kaynakları tarafından işe alınan personeller, özenle seçilmektedir. İşe alımlar, kariyer sitelerindeki Colin's iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. Sizde hazır giyim sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, sitemiz üzerinden Colin's iş başvurusu yapabilirsiniz.
LC Waikiki iş başvuru formu için tıklayın.
Colin's iş ilanları
Colin's, ilgili kariyer sitelerinde iş ilanları üzerinden personel alımı yapmaktadır. Yayınlanan ilanlardaki açık pozisyonlardan bazıları: Satış danışmanı, mağaza yöneticisi yardımcısı, mağaza müdür yardımcısı, kasiyer, ürün pazarlama uzmanı olarak gözükmektedir. Şirket, bünyesindeki çalışanlara geniş imkanlar tanımaktadır. Sizde hazır giyim sektörünün gözde şirketlerinden olan Colin's bünyesinde çalışmak ve bu büyük ekibin bir parçası olmak istiyorsanız, şirkete ait iş ilanlarını ve açık pozisyonları görüntülemek için tıklayın. Açılan sayfada kendinize uygun şehri ve pozisyonu seçerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon