Ford Otosan İş Başvuru Formu

     
Koç Holding ortağı Ford Otosan, açık pozisyonlarına personel alımı yapmaktadır. Güncel Ford iş ilanları ve açık pozisyonları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Koç Holding ve Ford işbirliği ile kurulan Ford Otosan, Türk otomotiv şirketi olarak ülkemizde faaliyet göstermektedir. Ford markası, sadece ülkemizde değil, dünyanın diğer ülkelerinde de adından söz ettiren bir otomotiv markasıdır. Köklü bir geçmişe sahip olan şirket; İstanbul Sancaktepe, Eskişehir İnönü, Kocaeli Gölcük tesislerinde binlerce kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Tesislerde üretimi yapılan başlıca modeller: Transit, Transit Connect, Cargo, Binek araç (ithal), Transit Courier'dir. Yarattığı istihdam ve yurt dışına yapılan ihraçlar nedeniyle Ford Otosan, ülke ekonomisine büyük katkı sağlamaktadır. Çalışanlarına sosyal ve yan haklar tanıyan şirketin geçmişten günümüze kadar gelen başarısında personellerinin payı büyüktür. Firmadaki çalışan profili ise şöyledir:

  • Beyaz Yakalı Personel Sayısı: 2000-3000
  • Mavi Yakalı Personel Sayısı: 6000+
Ford iş başvurusu
Ford Otosan, bünyesinde çalıştırdığı personellere geniş sosyal ve yan haklar sağlamaktadır. Çalışanlar; servis, sağlık sigortası, yemek, prim, yakacak ve giyim yardımı gibi haklara sahiptir. Koç Holding ve Ford işbirliğindeki şirkette çalışmak ve bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden paylaştığımız bağlantıya tıklayarak, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yaz