Gratis İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Eylül 21, 2016

Gratis İş Başvuru Formu

Sedes Holding bünyesinde bulunan Gratis markasına, iş başvurusu yapmak için Gratis iş ilanları bağlantısını kullanmanız gerekmektedir. Şirkete ait güncel iş ilanları ve açık pozisyonlar listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kadınların tercihi Gratis, müşterine sunduğu özel kampanyaları, ürünlerinin kalitesi ve fiyatı nedeniyle kadınların en sevdiği markalar arasına girdi. Hedef kitlesini arttırmak, daha fazla insana ulaşmak isteyen marka, bu bağlamda ülkemizin her noktasına mağazalar açmaya devam ediyor. Sedes Holding bünyesinde yer alan şirketin binlerce çalışanı bulunmakta. Gratis iş başvurusu bağlantısı ile şirketin mevcut ve yeni açılan mağazalarına iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Çalışanlarına kariyer ve kişisel gelişim imkanı sağlayan şirketin, iş ilanları listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kadınların tarafından en çok sevilen bir diğer marka olan Penti, personel alımlarına devam ediyor. Personel alımlarından faydalanmak için sitemizde yer alan Penti iş başvuru formu bağlantısını kullanabilirsiniz.
Gratis iş başvurusu

Gratis İş İlanları

Gratis personel alımı yapacağı zaman internette yayınladığı iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapmaktadır. Havuzda toplanan başvurular, insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilmektedir. Kurum, çeşitli illerde bulunan mağazalarına; satış danışmanı, mağaza müdürü ve müdür yardımcısı, ve bölge müdürleri gibi pozisyonlarda işe alımlar gerçekleştirmektedir. Kadınların tercihi bu markaya, yeni kariyer fırsatlarıyla tanışmak ve sürekli büyüyen bu büyük ekibin parçası olmak için açık pozisyonlara iş başvurusu yapabilirsiniz. Firmaya ait güncel iş ilanları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon