İGDAŞ Personel ve İşçi Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Eylül 17, 2016

İGDAŞ Personel ve İşçi Alımı

İGDAŞ işçi alımı ve 2019 yılı personel alımı şartları burada. İGDAŞ iş başvurusu yapmak isteyen adayların doldurması gereken iş başvuru formu bağlantısını sizler için paylaşıyoruz.

1986 yılında hava kirliliğini engellemek ve İstanbullulara doğalgaz konforunu yaşamak amacıyla İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş. kuruldu. Her geçen gün hizmet kalitesini arttıran kuruluş, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için işe alımlar gerçekleştirmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin bir iştiraki olarak faaliyetlerine başlayan İGDAŞ, yoğun çalışmalar ve yüksek yatırımlar gerçekleştirerek projeler yürütmektedir.

Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması için yatırımlarına hız veren İGDAŞ, özellikle hava kirliliğinin yoğun olduğu bölgelerden başlayarak İstanbul'un her noktasını doğalgaz ile buluşturmayı başarmıştır. Bir dünya markası haline gelen kurum, işe alımlarını iş başvuru formu üzerinden yapmaktadır. İGDAŞ işçi alımı ve personel alımından faydalanmak için aşağıda bağlantısını verdiğimiz formu doldurmanız gerekmektedir.
igdaş personel alımı

İGDAŞ Personel Alımı

Bünyesinde binlerce personel barındıran İGDAŞ, işe alımlarını iş başvuru formu dolduran adaylar arasından seçim yaparak gerçekleştirmektedir. Sizde bu kurum bünyesinde çalışmak ve iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız istiyorsanız, iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada karşınıza çıkan formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmalısınız. Son 6 aya ait fotoğraf içermeyen formlar dikkate alınmayacaktır.
Comments


EmoticonEmoticon