İSKİ İşçi Personel Alımı

     
İSKİ iş başvurusu için gerekli tüm bilgiler ile İSKİ personel alımı şartlarını sizler için derledik. 2017 yılında işe alımlar gerçekleştirecek olan kurum, eleman alımlarını İstanbul ve çevresi üzerinden yapacak.

İstanbul halkının su ihtiyacını karşılamak için kurulan İSKİ, ihtiyaç halinde bünyesine personel alımları gerçekleştirmektedir. İşe alımlar, İSKİ insan kaynakları birimi tarafından yönetilmektedir. İSKİ, önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de bünyesine personel alımı yapmaya devam etmektedir. Bölge halkının su ihtiyacının karşılanması su yataklarının korunması için kuruma yapılan yatırımların artmasıyla birlikte eleman ihtiyacında da bir artış yaşandı. İşe alımlar, İstanbul ve çevresi üzerinden yapılmaktadır.

Görevleri: Su kaynaklarının korunmasıyla birlikte, İstanbul’un engebeli coğrafyası ve suyun çok uzak mesafelerden şehre ulaştırılması büyük enerji ihtiyacı doğurmaktadır. Suyun kaynağından itibaren musluklara ulaşmasına kadar çok geniş bir yelpazeden İSKİ ve çalışanları sorumludur.
İski iş başvurusu

İSKİ Personel Alımı

Sizde İSKİ bünyesinde çalışmak ve kuruma iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız, internet üzerinden kurumun iş ilanlarını takip ederek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusu ve İSKİ hakkındaki görüşlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz. Sitemizde yer alan TEDAŞ personel alımı bağlantısını kullanarak, TEDAŞ'a iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum Yaz