Mavi İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Eylül 22, 2016

Mavi İş Başvuru Formu

Hazır giyim ve perakendecilik sektöründe faaliyet gösteren Mavi, açık pozisyonları için iş ilanları yayınlatarak personel alımlarına devam ediyor. İş başvurusu ve kurum hakkında ön bilgi yazıdadır.

Ülkemiz topraklarından dünyaya açılan bir moda markası olan Mavi, 1991 yılında İstanbul'da kuruldu. Kot üretiminde adeta bir dünya markası haline gelen Mavi Jeans, her geçen gün karlılığını arttırarak büyümeye devam ediyor. Yerli moda şirketi istihdam yaratmaya devam ediyor. Bünyesinde 2000'den fazla kişiye iş imkanı vermektedir. Mavi markasının geçmişten günümüze kadar süregelen bu başarısında, ürünlerinin kalitesinin yanında personellerinin iyi yetiştirilmiş olması ve özenle çalışması da etkili bir faktörlerden bir tanesidir.

Mavi, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda açık pozisyonlarına personel alımı yapacak. Mavi personel alımı insan kaynakları departmanının ilgili kariyer sitelerinde yayınlattığı iş ilanları vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Mavi markası, İstanbul, Ankara, Yozgat, Kocaeli, Manisa, Bursa, Antalya, Kayseri olmak üzere diğer illerde de işe alım gerçekleştirecek. Sizde, Mavi iş ilanları sayesinde kariyerinizde önemli bir adım atabilir ve şirketin deneyimli personellerinin arasına adınızı yazdırabilirsiniz.
Mavi iş başvurusu
Hazır giyim perakendeciliği sektöründe adından her daim söz ettiren marka, dünyanın bir çok ülkesinde merkez ofisleri bulunmaktadır. Mavi Jeans personel alımı avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, şirkete ait güncel iş ilanları ve açık pozisyonlarından iş başvurusu yapmalısınız. Kariyer sitelerinde yayınlanan ilanlara göre açık pozisyonlar: Satış danışmanı, mağaza müdürü, kalite kontrol sorumlusu, lojistik operasyon asistanından oluşmaktadır. Firmaya ait tüm güncel iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon