Mc Donald's İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Eylül 16, 2016

Mc Donald's İş Başvuru Formu

Mc Donald's iş ilanları üzerinden personel alımları gerçekleştiriyor. Sizde Mc Donald's iş başvurusu yaparak, şirkette çalışma isteğinizi insan kaynakları departmanına iletebilirsiniz. Kurum ve işe alım hakkındaki tüm bilgileri sizler için derledik.

Fast food devi Mc Donald's, 2019 yılında da iş başvuruları kabul etmeye devam ediyor. Şirket, yakın zamanda mevcut ve yeni açacağı restoranlarına, farklı pozisyonlar için işe alımlar gerçekleştirecek.
Ülkemizde Anadolu Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Mc Donald's, yaklaşık 250 restoranı ve 6000'den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Satın alma işlemlerinin büyük bir çoğunluğunu ülkemizden yapan Mc Donald's, ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır. Her geçen gün büyüyen bu kuruluşta, büyümenin bir sonucu olarak eleman ihtiyacı da ortaya çıkmaktadır. Sizde bu şirkette çalışmak istiyorsanız, Mc Donald's iş başvurusu bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.
Mc Donald's iş başvurusu
McDonald’s Türkiye, hazır gıda sektöründe kariyer hedefleyenler için mükemmel fırsatlar tanımaktadır. Şirkette esnek çalışma saatleri mevcuttur. Esnek çalışma saatleri sayesinde hem okuyup hemde çalışabilirsiniz. Kurum, çalışanlarına büyük önem vermektedir. çalışanlarının kariyerlerinde yükselmelerini sağlayacak çalışmalar yürütürken onlara sürekli eğitimler vererek kişisel ve mesleki anlamda gelişmesine de olanak sağlamaktadır. Sizde Mc Donald's merkez ofisinde veya bünyesindeki restoranlarda çalışarak bu ayrıcalıklardan faydalanmak istiyorsanız, iş başvuru formu için tıklayın
Comments


EmoticonEmoticon