Penti İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazartesi, Eylül 05, 2016

Penti İş Başvuru Formu

Penti iş başvuru formu ile bünyesine personel alımı yapmaktadır. Güncel Penti iş ilanları ve açık pozisyonları listesine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk üretim tesisini Öğretmen Çorap adıyla İstanbul Bayrampaşa'da kuran Penti markası, ilk kurulduğu dönemlerde sadece çorap üretimi yapmaktaydı. Geçen zaman içerisinde çorap üretiminin yanında, bikini, iç çamaşırı, ev giyimi ve plaj giyimi için de ürünler üretmeye başladı. Şirket, teknolojinin ulaştığı son sistemler ile üretim yapmaktadır. Ülkemizde kendi alanında en tanınan ve en sevilen kadın markası olma özelliğini ürünlerinin kalitesinin yanında çalışanlarına da borçlu olan Penti, üretim tesislerin ve satış mağazalarında ihtiyaç duyulan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır. Penti, yeni açılan mağazalarına ve mevcut olan mağazalarına işe alımlar yapmaya devam ediyor. Sizde Türkiye’nin 60 ilinde 300 mağazaya sahip Penti'de çalışmak istiyorsanız, Penti iş ilanları listesinden iş başvurusu yapabilirsiniz.
Penti iş başvurusu

Penti İş İlanları

Tüm ürün, hizmet ve duruşumuzu tüketiciye göre belirleyen, tüketici odaklı olan Penti, doğruluk ve dürüstlüğün, bir erdem olmaktan da öte, başarının bir ön şartı olduğuna inanmaktadır. Çalışanlarına; doğum izni, ulaşım kolaylığı, indirimli alışveriş fırsatı ve eğitim ve gelişim olanakları sağlamaktadır. Penti'nin açık pozisyonlarından bazıları şunlardır:

  • Mağaza müdürü
  • Mağaza sorumlusu
  • Satış danışmanı
  • Kasiyer
  • Depo görevlisi
Penti'de merkez ofisinde ve çorlu'da bulunan fabrikasında sadece tam zamanlı çalışma imkanı bulunmaktadır. Mağazalarında ise hem tam zamanlı, hem de yarı zamanlı çalışabilme imkanı bulabilirsiniz. Güncel Penti iş ilanları listesi için tıklayın.

Comments


EmoticonEmoticon