Collezione Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ekim 18, 2016

Collezione Personel Alımı

Hazır giyim alanında faaliyet yürüten şirket, Collezione iş ilanları aracılığıyla bünyesine iş başvurusu kabul etmektedir. Şirketin personel alımı bilgilerini sizler için paylaşıyoruz.

En önemli kaynağını insan olarak gören Collezione, ürünlerinin kalitesinin çalışanlarının kalitesiyle başlayacağı anlayışıyla günümüze kadar gelmiştir. Şirket, doğru personeli doğru iş için seçmek, çalışanların kişisel gelişimlerini sağlamak, yetenekleri ve yaratıcılığından yararlanmak için çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kurum, çalışanları için huzurlu ve çalışabilir bir ortam yaratmakla da yükümlüdür.

Her sezon için ayrı koleksiyonlar oluşturan ve üretim banda yılda on binlerce üretim yapan şirket, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için personel alımı yapıyor. Ulaşılabilir moda anlayışıyla yola çıkan kurum, 250'yi aşkın mağazasıyla ve bünyesinde çalıştırdığı binlerce personeliyle hizmet vermektedir. Her geçen yıl büyüyen, şehrin işlek caddeleri ve alışveriş merkezlerine yeni mağazalar açan Collezione, yeni açılan ve mevcut mağazaları için işe alımlar gerçekleştirmektedir. Collezione personel alımı, iş arama siteleri aracılığıyla yayınlanan iş ilanları üzerinden yapılmaktadır. İş başvurusu yapabilmeniz için kullanacağınız bağlantıya yazının sonunda ulaşabilirsiniz.
collezione iş ilanları
İşe alımlarını iş ilanlarına yapılan başvurular üzerinden yapan Collezione, yapılan başvuruları bir havuzda toplatıp bu başvuruları insan kaynakları birimini incelemesi için görevlendirir. Başvurunun onaylanması halinde iletişim bilgileri vasıtasıyla kişiyle iletişime geçilir. Sizde hazır giyim sektörünün önemli bir firması olan Collezione bünyesinde çalışmak istiyorsanız, iş ilanları yoluyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken konu başvuru yaptığınız ilanın güncel olup olmadığıdır. Güncel iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon