Decathlon İş Başvuru Formu

     
Hızla büyüyen bir marka olan Decathlon, yeni takım arkadaşları arıyor. Sizde mağazacılık alanında bir kariyer hedefliyorsanız, Decathlon iş ilanları üzerinden şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Decathlon, 60'dan fazla spor dalının bulunduğu, 6000'den fazla ürün yelpazesine sahip, çağımızın spor ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hizmet veren bir spor mağazasıdır. 4 yıl gibi bir kısa sürede mağaza sayısını ülkemizde 9'a kadar çıkartmıştır. Decathlon'da profesyonel sporculardan amatör sporculara kadar herkes için ürün mevcut. Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. Müşterilerine doğru yönlendirme yapabilmek için uzman personellere ihtiyaç duymaktadır. Her geçen gün global ve yerel çapta bilinirliği artan şirketin bu bağlamda personel ihtiyacı da artmaktadır. Sizde mağazacılık alanında bir kariyer hedefliyorsanız, sitemiz üzerinden Decathlon iş başvurusu yapabilirsiniz. Kurumun yayınladığı ilanlara göre açık olan pozisyonlar: Satış danışmanı, teknisyen, departman müdürü ve kasiyer olarak belirtilmiştir.
Decathlon iş ilanları
Şirket bünyesine personel alımı ve çalışanların mesleki ve kişisel gelişimi için düzenlenen eğitimler, Decathlon insan kaynakları tarafından yürütülmektedir. Şirketin personel alımlarından faydalanmak için iş başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Decathlon, işe alımlarını kariyer sitelerinde veya kendi sitesi üzerindeki işe alım sayfasındaki iş ilanları yoluyla yapmaktadır. Şirkete özgeçmişinizi bırakmak ve ilanlara başvuruda bulunmak için bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Oluşturduğunuz bu hesapla iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz. Üyelik sayfasında kişisel bilgilerinizin yanı sıra iş tecrübeleriniz ve sahip olduğunuz yetenekleriniz de sorulmaktadır. Hesap oluşturmak için tıklayın.

Yorum Yaz