ebebek İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Ekim 04, 2016

ebebek İş Başvurusu

Geniş kariyer imkanlarına sahip ebebek, güncel iş ilanları üzerinden personel alımı yapmaktadır. ebebek iş başvurusu için gereken tüm bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Bebek bekleyen ve hali hazırda bebeği olan anne ve babaların bebekleri için ihtiyaç duyduğu her türlü sunuyor. Bebeğin doğumundan itibaren 4 yaşına kadar ki süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ve güvenilir ürünlerle, güler yüzlü personeliyle anne ve babalara sunuyor. E-Ticaret ve mağazacılık alanında faaliyet gösteren ebebek, bebek ürünleri üzerine satış yapan ülkemizin ilk online mağazası olma konumuna sahiptir. Kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyüyen ve mağaza sayısını arttıran şirket, bu bağlamda yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. ebebek iş başvurusu nasıl yapılır? sorusunun cevabına aşağıdan ulaşabilirsiniz.
ebebek iş ilanları

Kariyer

ebebek, çalışanlarına geniş kariyer imkanları sunmaktadır. çalışanlarına sorumluluk vermekten çekinmez. Sorumluğunu başarıyla yerine getiren çalışanlarını daha üst pozisyonlara atar. Kurum, üst pozisyonlar için dışarıdan istihdam etmek yerine içeriden personel yetiştirmeyi tercih eder. Şirkette bebekolog olarak başladığınızda kariyerinizde sırasıyla; Takım Lideri, Mağaza Müdür Yardımcısı, Mağaza Müdürü ve Bölge Müdürü olarak devam edebilirsiniz. 

Şirket, işe alımlarını 2 yolla gerçekleştirmektedir:
  1. ebebek insan kaynakları, iş arama siteleri aracılığıyla iş ilanları yayınlatmaktadır. Buradaki iş ilanlarını kullanarak şirkete iş başvurunda bulunabilirsiniz. Yapacağınız başvurular insan kaynakları birimi tarafından incelenecektir. İş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz.
  2. İş başvurularınızı kariyer sitelerinde yer alan güncel iş ilanları üzerinden yapabileceğiniz gibi, özgeçmişinizi cv@ebebek.com adresine mail atarak da yapabilirsiniz. Özgeçmiş oluştururken dikkat edeceğiniz hususlar için sitemizde yer alan CV Hazırlarken Dikkat Edilmesi Gereken Maddeler adlı makalemizi okumanızı tavsiye ediyoruz.
Comments


EmoticonEmoticon