Fibabanka Personel Alımı

     
Özel sermayeli mevduat bankalarından biri olan Fibabanka, Fiba Grup bünyesinde 2006 yılından beri müşterilerine en iyi hizmeti sunarak saygın bir şekilde hizmet vermektedir. Fibabanka'nın toplam olarak 62 şubesi bulunmaktadır. Bir Türk markası olan Banka, bireysel ve ticari olarak hizmet vermektedir. Kendisine kaliteyi ilke edinmiş olan kurum, gün geçtikte büyüyerek hizmet hayatında emin adımlarla ilerlemektedir.

Fibabanka, bünyesinde birçok eleman çalıştırarak istihdama da katkı sağlamaktadır. Fibabanka'dan iş arayanlar için müjdeli haber geldi. Şirket, bünyesinde çalıştırdığı eleman açığını kapatmak için çeşitli kadrolarda elaman alımlarına başladı. Kendini geliştiren, yeniliklere açık ve çalışkan iş arkadaşları arayan bankada sizde yerinizi almak istiyorsanız, ilk iş olarak Fibabanka iş başvurusu yapmanız gerekmektedir.
Fibabanka iş başvurusu

Fibabanka İnsan Kaynaklarının Prensipleri

Fibabanka insan kaynakları uyguladığı politikalar ile hem müşterileri hem de çalışanları mutlu etmeyi amaçlamaktadır. Bütün çalışanlarına değer veren şirket, çalışanlarını onlar için en uygun pozisyonlara yerleştirerek mutlu bir çalışma ortamı yapmayı kendisine prensip edinmiştir. Bünyesinde çalışan birer birey olarak görmek yerine büyük bir ailenin üyeleri olarak görmektedir.

Kurum için çalışanlarının ve müşterilerinin memnuniyeti her zaman en önemli şeydir. Şirket, çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri ve yetenekleri doğrultusunda onlar için en uygun kariyer imkanlarını da sağlamaktadır. Sizde iyi bir kariyer elde etmek istiyorsanız Fibabanka iş ilanları fırsatını kaçırmadan bir an önce başvurunuzu yapmalısınız. İş ilanları için tıklayın.

Çalışanlardan Beklentiler

Fibabanka, kendisine güveni tam olan, her zaman kaliteyi kendisine ilke olarak benimsemiş, kendisini en iyi şekilde geliştirmiş ve geliştirmeye devam eden becerikli, azimli ve çalışkan ekip arkadaşlarını bünyesinde çalıştırmaktan büyük bir mutluluk duyar.

Yorum Yaz