Flormar İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ekim 16, 2016

Flormar İş Başvuru Formu

Kozmetik sektöründe faaliyet gösteren şirket, Flormar iş başvuru formu üzerinden personel alımı yapmaktadır. Şirket ve iş başvurusu hakkındaki tüm bilgiler yazıdadır.

Flormar, 150'yi aşkın mağazasıyla hizmet vermektedir. Şirket, makyaj, kişisel bakım ve aksesuar ürünleri satmaktadır. Ülkemizin en önemli makyaj firmalarından olan Flormar, kısa zamanda büyük bir büyüme ivmesi yakalamayı başardı. Büyümeyle birlikte yeni mağazalar açan ve bunun sonucunda personel ihtiyacı duyan kurum, mevcut ve yeni açılan mağazalarına personel alımı yapmaktadır. Flormar, istihdam yaratmasının yanında ülke ekonomisine de büyük katkılar sağlamaktadır.

Şirket bünyesine yapılan işe alımlar, Flormar iş başvuru formu üzerinden gerçekleştirilmektedir. Sizde kozmetik sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, aşağıda bağlantısını verdiğimiz iş başvuru formunu doldurarak, bu sektörde çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Flormar iş ilanları
Flormar, ekibinin bir parçası olmak için sizleri davet etmektedir. Şirkette işe alımlar başvuru formu dolduran adaylar arasından yapılan elemeler ile gerçekleştirilmedir. Form dolduran tüm adayların bilgileri bir havuzda toplanmaktadır. Bu havuzdaki formlar insan kaynakları departmanı tarafından incelenmektedir. İş başvurunuzun onaylanması veya bir sonraki aşamaya geçmenizin kabul edilmesi halinde, formda belirttiğiniz iletişim adreslerinden sizinle irtibata geçilecektir. Flormar iş başvurusu için tıklayın. Açılan sayfada: Kişisel bilgileriniz, eğitim durumunuz, ve iş deneyimleriniz gibi bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İşe alım ve şirket hakkındaki görüşlerinizi sitemize yorum olarak yazabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon