Mado İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 26, 2016

Mado İş Başvuru Formu

Mado iş başvurusu yapmak isteyen adaylar, Mado iş ilanları üzerinden veya iş başvuru formu doldurarak şirkette çalışma isteklerini insan kaynakları departmanına iletebilirler.

Türkiye'de dondurma ve tatlının adı Mado, modern tesislerde ürettiği ürünleri ülkemizin dört bir yanında bulunan şubelerinde satarak, müşterilerinin hizmetine sunuyor. Şirketin 300'den fazla şubesi bulunuyor. Gelenekselden günümüze uyarlanan muhteşem lezzetler üreten Mado, üretim tesislerine ve şubelerine personel alımı yapmaya devam ediyor. İşe alımların büyük bir çoğunluğunu ise şubelerine yapıyor. Şirket, mevcut ve yeni açılan şubelerindeki açık pozisyonları gidermek amacıyla iş ilanları yayınlatıyor. Geçmişin tecrübesi, geleceğin olanaklarıyla büyüyen, saygı ve sevgi ile zenginleşmiş olan Mado ailesi, bünyesinde 4000 kişiden fazla kişiye iş imkanı sağlıyor.
mado personel alımı

Personel alımlarını internet üzerinden yapan şirkette çalışmak istiyorsanız önünüzde 2 seçenek var. Bunlar:
  1. İş ilanları ile başvuru: Kurumun açık pozisyonlarını görüntüleyip, çalışmak istediğiniz departmana iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yayınlanan ilanlara göre: Garson, tezgahtar, mutfak şefi, mağaza ekip üyesi, kasiyer, aşçı gibi pozisyonlar için personel alımı yapılmaktadır. Güncel Mado iş ilanları ve tüm açık pozisyonları görüntülemek için tıklayın.
  2. Mado iş başvuru formu ile başvuru: Şirketin yayınlamış olduğu iş başvuru formunu doldurarak, Mado'da çalışma isteğinizi doğrudan iletebilirsiniz. Doldurduğunuz form Mado insan kaynakları birimi tarafından incelenecektir. İş başvurunuzun kabul edilmesi veya bir sonraki aşamaya (mülakat vb) onaylanması halinde, başvuru formunda belirttiğiniz iletişim adresleri yoluyla sizinle irtibata geçilecektir. İş başvuru formu için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon