MANGO İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 19, 2016

MANGO İş Başvuru Formu

Hazır giyim perakendeciliği yapan şirket, kariyer sitelerinde yayınlattığı MANGO iş ilanları ile bünyesine iş başvurusu kabul etmektedir. İşe alım ve kurum hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Dünyaca ünlü kadın giyim ve moda markası MANGO, önceki yıllarda da olduğu gibi 2019 yılında da personel alımlarına devam etmektedir. Şirket, işe alımlarını büyük bir titizlilikle gerçekleştirmektedir. Bunun nedeni ise MANGO, başarısının sırrı olarak profesyonel takım arkadaşlarını göstermektedir. MANGO bünyesinde 16.000 personel çalıştırmaktadır. Çalışanların büyük bir kısmı genç ve dinamik yapıdadır. Şirket kültürü gereği hiyerarşiye bağlı engeller minimum düzeye indirgenmiştir. Çalışanlarının rahatça çalışabilmesi için uygun ve huzurlu bir ortam sağlayan kurum, takım çalışmasına uygun, iletişim kabiliyeti yüksek, markasını en iyi şekilde temsil edebilecek kişileri bünyesine katmak istemektedir. Sizde kadın hazır giyim sektörünün önemli bir oyuncusu olan MANGO'da çalışmak istiyorsanız, aşağıda paylaştığımız iş ilanları bağlantısını kullanarak, şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Mango iş ilanları

Kariyer

Kurum; satış görevlileri, mağaza müdürü, görsel mağaza yöneticileri, ürün, yönetim ve lojistik alanlarında ihtiyaç duyduğu departmanlar için işe alımlar gerçekleştirmektedir. Online olarak alınan başvurular insan kaynakları tarafından incelenmektedir. Her pozisyonun kendine göre istenilen yetenek ve uzmanlıkları farklı olduğu için bunları tek tek açıklayamayacağız. Fakat paylaşacağımız MANGO iş ilanları bağlantısını kullanarak, çalışmak istediğiniz pozisyonun sizden istediği yetenek ve uzmanlıkları görüntüleyebilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyon için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Şirket, part time ve full time olarak çalışma imkanları sunmaktadır. Tüm iş ilanları ve açık pozisyonları için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon