Media Markt İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cuma, Ekim 21, 2016

Media Markt İş Başvurusu

Yakın zamanda Saturn ile birleşerek, sektörde ve Türkiye pazarında kalıcı olacağı açıklaması yapan Media Markt, şuan toplamda 16 ülkede hizmet vermektedir. 870’den fazla mağaza açmış olan elektronik perakende ağındaki şirket gelişmeye devam etmektedir.

Elektronik perakende alanında Türkiye’de son 10 yıl içerisinde hızlı ve kaliteli bir gelişme gösteren firma, ülkemizde toplam 18 ilde açmış olduğu 41 şube ile faaliyet göstermekte. Gelişmeye devam edeceği açıklaması firmanın kalifiye eleman ihtiyacı da devam etmekte. Bu yüzden personel alımına devam eden firmanın birçok açık pozisyonu bulunmaktadır.

Hangi Pozisyonlarda Personel Alınıyor?

Media Markt iş ilanları bu yıl genel olarak satış danışmanına yönelik yayınlanmıştır. Satış danışmanının dışında depo görevlisi, satış takım lideri, kasiyer, insan kaynakları departman asistanı veya İnsan kaynakları sorumlusu, iç iletişim uzmanı, müşteri hizmetleri danışmanı gibi birçok pozisyonda eleman ihtiyacı olduğu görülmektedir.
Media Markt iş ilanları

Aranan Nitelikler Nelerdir?

Bir olmanın gücüne inananlar, birlikte yapacak çok işimiz var sloganı ile yola çıkan ve elektronik bir firmada çalışmak isteyenlere iş istihdamı sağlayan şirket; işe alım konusunda bir takım şartlar aramaktadır. Aradığı takım arkadaşlarında aradığı şartlar; en az lise mezunu olma, sektörde en az bir yıl deneyim sahibi olma, MS Office programlarına hakim olma, sorumluluk sahibi, çalışma saatlerine uyum göstermek, güler yüzlü ve insan ilişkilerinde iyi olmaktır. Aranılan pozisyonun niteliğine göre şartlara ek maddeler eklenebilmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Sektörün ileri gelen firması ile çalışmak isteyen ve bu alana kariyer hedefi olan kişiler yayımlanan iş ilanlarını düzenli olarak takip etmelidir. Media Markt kendi resmi web sitesinin insan kaynakları bölümünde açık pozisyonları yayımlamaktadır. Media Markt iş ilanları ve açık pozisyonlar için tıklayınMedia Markt personel alımı ilanlarında size uygun bir iş yoksa genel başvuru formu da doldurup gönderebilirsiniz. İşe alımlarında resmi web sitesi aktif olarak kullanıldığı için sitenin düzenli takip edilmesinde fayda vardır.

1 yorum:

  1. Mrh daha önce 8yilik market sektörü çalışma hayatim oldu şarküteri kasap reon kasiyerlik unlu mamüller tecrübem var su an çalışmaya ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum ilginize

    YanıtlaSil


EmoticonEmoticon