Odeabank Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Cumartesi, Ekim 22, 2016

Odeabank Personel Alımı

Türkiye’de 2012 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve her geçen yıl hızla büyüyen Odeabank, birçok yeni şube açarak hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle 2017 yılında büyük bir gelişme göstererek toplam şube sayısını 52’ye çıkartan banka, 1500’ü aşkın kişiye iş imkanı sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan şirket, birçok pozisyonda çalışacak personel ihtiyacı duymaktadır.

Bankacılık sektöründe kariyer planlaması yapan kişiler, Odeabank bünyesinde çalışabilirler. Bünyesine kattığı çalışanları sürekli olarak geliştirmeyi ve daha yetkin bir şekilde kariyer hedeflerini gerçekleştirmeleri sağlamak için, düzenli olarak eğitim seminerleri gerçekleştirmektedir. Farklı pozisyonlarda çalışan personellerini sürekli olarak aktif tutmak için terfi ve prim gibi yöntemler kullanan sektörün ileri gelen bankalarından Odeabank insan kaynakları, çalışanlarını titizlikle seçmektedir.
Odeabank iş başvurusu

Odeabank Başvuru Şartları

Bünyesine katacağı elemanları özveri ile seçen şirket, başvuru yapacakların bazı şartlara uymasını istemektedir. En az ön lisans mezunu olma, bankacılık sektöründe uzun vadeli çalışmayı düşünme, insanlarla iletişimi kuvvetli, prezantabl, ekip çalışmasına uyum sağlayabilecek kişileri satış temsilci olarak almaktadır. Yönetici ve başvuru güvenliği pozisyonlarında ise 4 yıllık üniversite mezunu şartı aramaktadır. Genel olarak aradığı şartların yanı sıra, görevlendirme yapılacak statüye göre farklı şartları da bulunmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Şartlara uygun olduğunu düşünen kişiler Odeabank iş ilanları takibini yaparak, başvuruda bulunabilirler. Düzenli aralıklara bankanın insan kaynakları kaliteli iş bulma platformlarına açık pozisyonların ilanını vermektedir. Bu portlarda iş ilanlarının takibini yaparak, size uygun pozisyona başvuru yapmanız gerekmektedir. Yapılan başvurulan bankanın insan kaynakları tarafından detaylıca incelenmektedir.

Size olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılacaktır. İlk aşama başarılı bir şekilde geçilirse, kısa bir sürede sizinle iletişime geçilir ve yüz yüze görüşmeye katılma fırsatı verilir. Uzman kişiler tarafından yapılan mülakatların başarılı bir şekilde geçilmesi halinde, bankanın bünyesinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Odeabank kariyer portalına ulaşmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon