Pepsi İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ekim 23, 2016

Pepsi İş Başvurusu

Uzun yıllar içecek sektöründe ismini duyuran Pepsi, bünyesinde çalışmak üzere personel alımlarına başladı. Büyük bir firma olan ve içecek sektöründe ismini duyurmuş ve bir dünya devi olan marka Pepsi, seçkin ve başarılı bir kariyer edinmek isteyenler için iş ilanları yayınlıyor. İşe alımlar internette yayınlanan bu ilanlar vasıtasıyla gerçekleştiriliyor.

Şirket, yeni aldığı personel ve mevcut olan çalışanlarının kişisel ve mesleki olarak gelişebilmesi ve doğru istihdam etmek için gereken eğitim programları sunmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde farklı pozisyonlar için Pepsi iş ilanları verilmektedir. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Pepsi'nin açık pozisyonlarına ulaşabilir, bu pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

pepsi iş başvurusu

Şirket, bünyesine yapacağı yeni işe alımlarında özgüvene sahip, işine bağlı, takım çalışmasına uygun ve prensip sahibi olan kişiler ile çalışmayı görev bilmiş kişileri işe almayı hedeflemiştir. İşe alım yapılacak olan bazı pozisyonlar şunlardır: Depo elemanı, depo görevlisi, hareket teknisyeni, tahsilat personeli, paketleme elemanı, lojistik elemanı, tanzim ve teşhir elemanı alımı yapılacaktır. Sizlerde böylesine büyük bir şirkette çalışmak ve Pepsi'nin kariyer imkanlarından faydalanmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 2019 yılında personel alımlarına hız kesmeden devam eden kurumun güncel iş ilanları ve tüm açık pozisyonları listesine ulaşmak için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon