Pull And Bear İş İlanları - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 19, 2016

Pull And Bear İş İlanları

Pull And Bear markası, mağazalarında bulunan açık pozisyonları gidermek için personel alımlarına devam ediyor. Sizde bu marka bünyesinde çalışmak istiyorsanız Pull And Bear iş başvurusu bilgilerine yazıdan ulaşabilirsiniz.

Kadın ve erkekler için hazır giyim hizmeti sunan dünyaca ünlü giyim markası Pull And Bear, alışveriş merkezlerinde bulunan mağazalarındaki eksik pozisyonları giderip, müşterilerini kusursuz bir hizmet vermek amacıyla personel alımları yapmaya devam ediyor. Daima öğrenmeye açık, takım çalışmasına yatkın ve kurum kültürünü en iyi şekilde temsil edebilecek kişileri bünyesine katmak istiyor. Pull And Bear iş ilanları vasıtasıyla sizde iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Yapacağınız başvurular, kurumun insan kaynakları departmanı tarafından incelenecektir. Başvurunuzun onaylanması veya bir sonraki aşamaya geçmenizin kabul edilmesi halinde sizinle irtibata geçilecektir.

Pull And Bear yönetiminin büyük bir kısmı çalışmaya mağazalarda başlayarak, kariyer basamaklarını burada çıkmışlardır. Şirket bünyesindeki merkezi hizmetlerde veya mağazalarda çalışabilirsiniz. Pull And Bear kariyer ve sosyal imkanlarından sizler de faydalanabilirsiniz. Dilerseniz aynı kuruluşa bağlı olan ve sitemizde yer alan Zara iş başvurusu bağlantısını kullanarak bu şirkete de iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Pull And Bear

Pull And Bear İş Başvurusu

Şirkete iş başvuru yapmak isteyen için önlerinde 2 seçenek var. Bunlar:
  1. Şirketin iş arama sitelerinde yayınlattığı iş ilanları üzerinden iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Güncel iş ilanları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
  2. CV'nizi sisteme yükleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. Buradan Inditex bünyesinde yer alan diğer markalar için de (Zara, Bershka, Stradivarius, Oysho) CV gönderebilirsiniz. CV ile doğrudan başvuruda bulunmak için tıklayın. Açılan sayfada nerede çalışmak istediğiniz, çalışmak istediğiniz alan ve şirketi seçerek başvuru sayfasına geçiş yapabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon