Simit Sarayı Personel Alımı - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Ekim 19, 2016

Simit Sarayı Personel Alımı

Simit Sarayı iş ilanları ile sizde şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Firmaya ait açık pozisyonlar ve personel alımı hakkındaki bilgileri sizler için derledik.

Bir başarı hikayesi olarak gösterilen Simit Sarayı, kısa bir zamanda yüzlerce şubeye ulaşmayı başararak, dünyanın bir çok ülkesinde yeni şubeler açmayı başardı. Mevcut ve yeni açılan şubeleri için personel alımı yapan şirket, şubelerinin yanında bünyesine genel müdürlük başvuruları ve üretim merkezi başvuruları da kabul etmektedir. Yeni yapılan işe alımlarla ürün ve hizmet kalitesinde artış beklenmektedir. Daima insan odaklı bir strateji benimseyen Simit Sarayı, sektöründe personeline değer veren ve personelinin gelişimine katkıda bulunan yatırımlar yapan bir şirkettir.

Sizde Simit Sarayı ekibinin bir parçası olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinden yayınladığımız Simit Sarayı iş ilanları bağlantısı yoluyla, şirketteki çeşitli pozisyonlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanları bağlantısı aşağıdadır.

Simit Saray'lı Olmak


  • Hızlı ve güler yüzlü hizmet veren,
  • Temiz ve güvenilir operasyon sunan,
  • İşine ve kurumuna bağlı,
  • Açık ve dürüst iletişim kuran,
  • Takımdaşlık ruhu taşıyan,
  • Sorumluluğunun bilincinde, etik ve mesleki değerlere sahip, 
  • Çevreye ve insan sağlığına duyarlı ürünler sunan, 
  • Birbirine saygı duyan ve seven, Kurumunun itibarını koruyan, karar ve hedeflerini paylaşan, değişim ortamında sürekli gelişen çalışanlar anlamı taşımaktadır.
Simit sarayı iş ilanları
Bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı sunan şirket, yeni personellere ihtiyaç duymaktadır. Yayınlanan ilanlara göre mağaza ekip üyesi, servis garsonu, eğitim elemanı, komi, muhasebe uzmanı gibi pozisyonlara alımlar gerçekleştirilecektir. Sizde Simit Sarayı'nda çalışmak istiyorsanız, şirketin tüm iş ilanları ve açık pozisyonlarını buradan görüntüleyebilirsiniz. Açılan bağlantıdaki ilanlardan kendinize uygun olanı seçerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
Comments


EmoticonEmoticon