TEB İş Başvurusu

     
Sitemizde pek çok sektörün iş ilanları olduğu gibi, bankacılık sektörüne ait iş ilanları da bulunmaktadır. Bu yazımızda sizlere kariyer sitelerinde yayınladığı iş ilanları üzerinden personel alımı gerçekleştiren TEB bankasının iş ilanları bağlantısı sizler için paylaşıyoruz.

TEB, gerek çalışanlarına verdiği değer ile gerekse müşterilerine karşı duruşuyla şeffaf olmasıyla örnek bir bakacılık anlayışına sahiptir. TEB, bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin takım çalışmasına uygun, insan ilişkilerinde başarılı, rakamlar ile barışık, analitik düşünceye sahip ve piyasayı takip eden kişiler olmasını istemektedir. Bu yüzden şirketin insan kaynakları departmanı, işe alımlarında bu kriterleri baz alarak iş başvurusu yapan adayları değerlendirmeye almaktadır. Videoyu izleyerek şirket kültürünü ve çalışma ortamı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
İlginizi çekebilir: Finansbank iş başvurusu

TEB İş İlanları

TEB bankası, kariyer anlamında da çalışanlarına büyük olanaklar sağlamaktadır. İş dışında sosyal aktiviteler de bulunmaktadır. Personeller kendi performanslarına bağlı olarak kendi kariyerlerini yön verebilmektedirler. TEB, yeni mezunlar ve profesyoneller için iş imkanları sunmasının yanında üniversite öğrencileri için gönüllü veya zorunlu staj imkanları da sağlamaktadır. Stajyer olarak görev alan kişiler, karşılıklı memnuniyet sağlanmasında halinde TEB bünyesinde çalışabilmektedir.

Sizde bankacılık sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, ülkemizde faaliyet gösteren önemli bir kuruluş olan TEB'e, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın genel müdürlüğü ve bağlı şubelerinin bazı açık pozisyonları şöyle: Satış Temsilcisi, Çağrı Merkezi Müdürü, Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni ve Bütçe Planlama Yetkilisidir. Tüm açık pozisyonları görüntülemek için: TEB iş ilanları

Yorum Yaz