Zorlu Holding İş Başvurusu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Pazar, Ekim 02, 2016

Zorlu Holding İş Başvurusu

Zorlu ailesi, bünyesine personel alımları yapmaya devam ediyor. Zorlu Holding iş ilanları üzerinden iş başvurusu yaparak sizde bu büyük ailenin bir parçası olabilirsiniz. Şirket ve iş başvurusu bilgilerini sizler için derledik.

On binlerce kişiye iş imkanı sağlayan, ülkemizin lokomotif şirketlerinden olan Zorlu Holding, ilgili kariyer siteleri üzerinden yayınlattığı iş ilanları üzerinden personel alımları gerçekleştirmektedir. Bir kuruma iş başvurusunda bulunmadan önce o şirketi tanımanız gerekmektedir. Bunun için şirketi tanımanız adına bazı bilgileri sizler için paylaşıyoruz.

Zorlu Holding, Dünyanın dört bir yanında ülkemizi temsil etmektedir. Tüm kurumlarını Türkiye için seferber eden büyük bir ailedir. Şirket, kurulduğu günden bu yana ülkemiz için çalışıyor ve üretiyor. Her zaman en iyi olmak için personelleriyle birlikte yılmadan özveriyle çalışıyor. Zorlu Tekstil Grubu, dünyanın en büyük entegre tesislerinde üretilen çarşaflar, perdeler, örtüler üretmektedir. Küresel markalarla yarışan ve on binlerce insana iş sağlayan, ülkesine hizmet eden büyük bir kuruluştur.

1994 yılında Vestel'in Zorlu Holding ailesine katılmasıyla kurum daha da büyüdü. Yapılan büyük yatırımlarla birlikte teknolojinin öncü markalarından bir tanesi olmayı başardı. Zorlu Holding bünyesinde yer alan Vestel iş başvurusu için linke tıklayın.
Zorlu iş ilanları

Zorlu Holding İş İlanları

Zorlu insan kaynakları, işe alımlarında doğru pozisyona doğru insan felsefiyle hareket etmektedir. Personel alımlarında en önemli kriterlerinin başında kişinin yetkinliği gelmektedir. Uygun yetkinlikleri taşıyan kişilere ulaşmak için iş ilanları kariyer siteleri üzerinden yayınlanmaktadır. Zorlu Holding veya bünyesindeki bir kuruluşta çalışmak için iş ilanlarına başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Yapılan iş başvuruları bir havuzda toplanarak, insan kaynakları tarafından incelenmektedir. Şirkete ait güncel iş ilanlarını görüntülemek için tıklayın
Comments


EmoticonEmoticon