Arkas Holding İş Başvuru Formu - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Salı, Kasım 01, 2016

Arkas Holding İş Başvuru Formu

Açık pozisyonlarına personel alımı yapılmaya devam ediliyor. Arkas Holding iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabına yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yüzyılı aşmış bir ticari geçmişe sahip olan Arkas Holding, denizcilik alanında faaliyetler yürütmektedir. Dünyanın önde gelen firmalarının armatör temsilciliğini de yapan şirket; liman hizmetleri ve lojistik hizmetleri ile Anadoluyu limanlar ile buluşturuyor. Arkas Holding, bünyesinde binlerce kişiye iş imkanı sağlayarak, ülke istihdamına büyük katkıda bulunmaktadır. Arkas Holding personel alımı, ilgili kariyer sitelerinden yayınlanan iş ilanlarına yapılan başvurular ile yapıldığı gibi Arkas iş başvuru formu doldurularak da yapılmaktadır. Sitemizde paylaştığımız başvuru formu bağlantısını kullanarak, sizde şirket bünyesinde çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Çalışanlarına değer veren kurumun insan kaynakları birimi, çalışanların motivasyonunu yükseltecek ve onların aidiyet duygusunu yükselmek amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel organizasyonlar düzenlemektedir. Çalışanlarına yemek, servis, özel sağlık sigortası ve diğer imkanları da sağlamaktadır. Ayrıca üstün performans gösteren kişiler değerlendirip, ödüllendirilmektedir.
Arkas iş başvurusu

İş Başvurusu

Daha önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da personel alımlarına devam eden holding, bünyesindeki açık pozisyonları kapatmak istiyor. Yukarıda şirketin işe alımlarının 2 yol ile gerçekleştiğinden bahsetmiştik. isbasvurulari.net olarak Arkas iş başvuru formu bağlantısını sizlerle paylaşıyoruz. Başvuru formunda sizden istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. İş başvuru formu için tıklayın.
Comments


EmoticonEmoticon