AVON Satış Temsilcisi Olmak - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Çarşamba, Kasım 30, 2016

AVON Satış Temsilcisi Olmak

AVON temsici başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabı ile AVON Satış temsilcisi olmanın avantajları hakkında bilgiler içeren bir yazı hazırladık.

%33'e varan kazanç, sürpriz hediyeler ve esnek çalışma saatlerine sahip olması nedeniyle  AVON temsilcisi olmak günümüzde kadınlar tarafından çok tercih edilen bir gelir sistemidir. AVON satış temsilcisi olarak satış yeteneklerini geliştirirken yeni sosyal çevreye sahip olabilir, en yeni Avon ürünlerini indirimli olarak ilk sen test edebilirsin. Sizde bu büyük AVON ailesinin bir parçası olmak ve gelir elde etmek istiyorsanız, sitemiz üzerinden paylaştığımız bağlantıyı kullanarak AVON temsilci başvurusu yapabilirsiniz.

Başvuru yapmadan bilmelisiniz ki AVON satış temsilcisi olmak ücretsizdir. Bu işe başlamanızın bir koşulu olarak sizden kesinlikle para talebi yapılmaz. Bu ve bunun gibi yapılan isteklere kesinlikle itibar etmeyin.

AVON bünyesinde çalışarak satış yaptığınız ürünlerde %33'e varan indirimler kazanabilir, hatta kendi ekibinizi kurarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Burada en önemli olan şey sizin çevreniz ve satış yeteneğinizdir. Gösterdiğiniz üstün satış becerisiyle sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

AVON Dünyasında Sizi Neler Bekliyor?

AVON hediyeleri

Sizde esnek çalışma saatleriyle gelir elde etmek istiyorsanız, Avon temsilci başvurusu yapabilirsiniz. Başvuru formu için tıklayın. Formda sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
Comments


EmoticonEmoticon