Coşkunöz Holding Personel Alımı

     
Coşkunöz iş başvurusu yapmak isteyen adayların Coşkunöz Holding iş ilanları bağlantısını kullanmaları gerekmektedir. Personel alımı yapmaya devam eden firmanın iş ilanları listesi yazıdadır.

Ülkemizin önemli şirket gruplarından bir tanesi olan ve 2000'den fazla çalışanıyla Coşkunöz grubu, ihtiyaç duyduğu pozisyonlar için mavi ve beyaz yakalı personel alımı yapmaya devam ediyor. Köklü bir geçmişe sahip olan şirket, geçmişten günümüze her geçen gün daha da büyüyerek gelmeyi başardı. Başta otomotiv sanayi olmak üzere, taşımacılık, savunma, havacılık sektörlerinde çelik ve alüminyum alaşımlı sac malzemelerin şekillendirilmesi ve montajı konularında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sizde Coşkunöz grubu bünyesinde çalışmak istiyorsanız, şirkete iş başvurusunu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Coşkunöz iş başvurusu nasıl yapılır? Sorusunun cevabı aşağıdadır.

Ayrıca sitemiz üzerinden benzer faaliyet yürüyen bir diğer şirket olan Mako iş ilanlarına da ulaşabilirsiniz. Mako personel alımı için tıklayın.
Coşkunöz Holding
Coşkunöz Holding iş başvurusu 2 yolla yapılmaktadır. 
  1. İş başvuru formu ile: Coşkunöz Holding iş başvuru formu doldurarak şirkete doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Forma buradan ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada TC kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir.
  2. İş ilanları ile başvuru: Coşkunöz'e ait iş ilanlarını doldurarak, iş başvurusu yapabilirsiniz. Yapılan başvurular insan kaynakları tarafından incelenmektedir. İşe alımının veya bir sonraki etaba geçmenizin onaylanması halinde ilgili iletişim adresleriniz yoluyla sizinle irtibata geçilecektir. Firmaya ait iş ilanları ve açık pozisyonları listesini görüntülemek için tıklayın.

Yorum Yaz