Doğuş İnşaat İşçi Personel Alımı

     
Doğuş İnşaat iş ilanları üzerinden personel ve işçi alımı yapmaktadır. Doğuş inşaat iş başvurusu için gerekli tüm bilgilere yazıdan ulaşabilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında devasa projelere imza atan Doğuş İnşaat bünyesine personel alımı yapmaya devam ediyor. 1996 yılında markalaşma konusunda kararlı bir şekilde yola çıkan inşaat şirketi, kuruluşundan itibaren alt yapı, üst yapı ve inşaat sektörünün giderek yükselen değeri haline gelmiştir. Ses getiren, büyük ihalelere katılarak, aldığı işleri başarıyla tamamlayan Doğuş İnşaat, uzman teknik kadrosu, dinamik, tecrübeli ve çalışkan ekibiyle, standartlarını uluslar arası düzeye çıkartmayı başarmıştır. Doğuş İnşaat, öncelikli hedefi olan personelleri için risklerden uzak, güvenli ve sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak amacıyla geliştirdiği İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki uygulamaları ve politikaları ile “İş Sağlığı ve İş Güvenliği Özel Ödülü”ne layık görülen bir kurum olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Sizde Doğuş İnşaat bünyesinde; kalıp, alçı, boya, badana, sıva, seramik ve mermer ustası olarak çalışabilir veya açık pozisyonu bulunan departmanlarda personel olarak çalışmak istiyorsanız, sitemi üzerinden kuruma iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş başvurusunun nasıl yapılacağına ilişkin detaylar aşağıdadır.

İnşaat sektörüne ait diğer iş ilanları:
Tekfen İş Başvurusu
Ağaoğlu İş Başvurusu
Enka İnşaat Personel Alımı
Rönans İnşaat İşçi Alımı

Doğuş inşaat iş başvurusu
Ülkemizin önemli projelerine imza atan Doğuş inşaat bünyesinde çalışmak istiyorsanız, insan kaynakları biriminin yayınladığı iş ilanları vasıtasıyla şirkete iş başvurusu yapabilirsiniz. Açılan sayfada şirkete ait açık pozisyonlara ulaşabilirsiniz. İş başvurusu yapabilmeniz için sisteme üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemini 2 şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
1) Word özgeçmişinizi yükleyerek.
2) Üye kayıt formu doldurarak.
Doğuş İnşaat iş ilanları için tıklayın.

Yorum Yaz