Güvenlik Görevlisi Alımı 2019 - Kamu ve Özel Sektör Personel Alımı İlanları

Perşembe, Kasım 24, 2016

Güvenlik Görevlisi Alımı 2019

Güvenlik Görevlisi alımı ve Özel Güvenlik Görevlisi iş ilanları listesinin bağlantısı sitemizdedir. meslek ve iş başvurusu hakkındaki bilgileri sizler için derledik.

Kamu ve özel kuruluşların güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev yapan personellerin sayısı her geçen gün artıyor. Eleman açığının bolca yaşandığı bu sektörde sizde kendinize iş bulabilirsiniz. yıl sonuna kadar ve 2020 yılı başında bir çok kurum güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecek. Sitemiz üzerinden paylaştığımız bağlantıyı kullanarak, güvenlik görevlisi iş başvurusu yapabilirsiniz.  Hastaneler, bankalar, siteler, oteller, fabrikalar gibi bir çok kurum ve kuruluşta görev alabilirsiniz.
Bu sektörde çalışmak istiyorsanız, bu mesleğin bazı gerekliliklerini yerine getirip, yetkinliklerini barındırmanız gerekmektedir.

Güvenlik Görevlisi Maaşları

Mesleği icra edenlerin maaşları çalışılan kuruma, çalışma koşullarına ve mesai durumuna göre değişiklikler göstermektedir. İnternette bu konuyla ilgili bir sürü asılsız makaleler bulunmaktadır. Bu yüzden güvenlik görevlisi maaşı tam olarak şu kadardır demek doğru değildir. İş başvurusu yaptığınız kuruma başvurunuzun onaylanması halinde, sizi birebir görüşmeye çağıracaklar. Burada ücret bilgisini görüşebilirsiniz.
işkur güvenlik

Güvenlik Görevlisi İş İlanları

İŞKUR ve kariyer sitelerinde güvenlik görevlisi pozisyonuna ait bir çok iş ilanı bulunmaktadır. Aşağıdaki linki kullanarak güvenlik görevlisi alımı yapan kurumların listesine ulaşabilirsiniz. Bu ilanlardan şartları kendinize uygun ve ikamet ettiğiniz bölgeye yakın olanları seçerek, ilgili kurumlara iş başvurusunda bulunabilirsiniz.
https://goo.gl/DmnrpN - 2 Bin 150 Personel
https://goo.gl/QCWiqc - 206 Personel

1 yorum:


EmoticonEmoticon