Hyundai Assan İş Başvurusu

     
Hyundai Assan iş başvurusu yapmak isteyen adayların izlemesi gerek adımlar sitemizde belirtilmiştir. Hyundai işçi ve personel alımına ilişkin tüm bilgileri sizler için derledik.

Yüksek teknoloji, çağdaş tasarım ve üstün kalitenin kullanıldığı Hyundai Assan fabrikası, üretim bandında ve fabrikanın çeşitli kanallarındaki departmanları için personel alımları yapmaya devam ediyor. Türkiye dünyaca ünlü bir çok otomotiv fabrikasına ev sahipliği yapmaktadır. Bu üretim tesisleri yılda milyonları aşan üretim yaparak, bünyesinde binlerce kişiye istihdam sağlamaktadır.
Hyundai markası, özünde bir Güney Kore markası olup, ülkemizde üretim yapan otomotiv firmalarından bir tanesidir. Ülkemizde üretim tesisleri bulunan diğer markaların iş ilanlarına da sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunlar:
  1. Toyota
  2. Honda
  3. Mercedes-Benz
  4. Ford Otosan
Sizde geniş iş imkanlarına sahip olan, otomotiv sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, sitemiz üzerinden Hyundai iş başvurusu yapabilirsiniz.

Ücret ve Yan Haklar

  1. Bütün personellere yıllık 16 brüt maaş ödenmektedir.
  2. Beyaz yakalar için yılda bir, mavi yaka çalışanlar için yılda iki kez olmak üzere ücret artışları gerçekleştirilmektedir.
  3. Özel sağlık sigortası ve servis imkanı bulunmaktadır.
Hyundai iş ilanları

İşe Alım Süreci

Aday başvuruları Hyundai Assan resmi web sitesi ve kariyer portalları üzerinden kabul edilmektedir. Hyundai Assan'a CV'nizi göndererek de iş başvurusunda bulunabilirsiniz. CV'nizi gönderebileceğiniz adres: kariyerhyundai@hyundaiassan.com.tr
Güncel Hyundai iş ilanları listesi bağlantısını kullanarak da şirkete iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanları ve açık pozisyonları listesi için tıklayın.

Yorum Yaz