İhlas Holding İş İlanları

     
İş başvurusu yapmak isteyen adaylar için İhlas Holding iş ilanları ve açık pozisyonları bağlantısını paylaşıyoruz. Personel alımı sürecine ait tüm bilgiler yazıdadır.

Türkiye'nin en köklü holdinglerinden bir tanesi olan İhlas Holding, bir çok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. İnşaat, iletişim, ticaret, eğitim ve sağlık alanlarında faaliyet gösteren şirket, ihtiyaç doğrultusunda personel alımı yapmaktadır. İhlas Holding bünyesinde 26 şirket ve bu şirketlerde çalışan 2.935 personeli bulunmaktadır. 731 dağıtım-bayi ağı ve yaklaşık 5.500 kişilik pazarlama ekibiyle ülke çapında geniş bir etkinliğe sahiptir. Sağladığı istihdam ve geniş ithalat hacmi ile İhlas Holding Türkiye'nin en gözde gruplarından bir tanesidir. Sizde bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, İhlas Holding iş ilanları bağlantısını kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz. İş ilanları bağlantısı ve işe alım süreci bilgileri aşağıdadır.

İşe Alım Süreci

İhlas Holding İnsan Kaynakları, doğru işe doğru insan felsefesiyle hareket etmektedir. Bu bağlamda personel alımlarında kişinin beceri ve yetkinlikleri büyük rol oynamaktadır. Deneyim sahibi kişilerin veya yeni mezun adayların işe alım uygulamasında aşağıda belirtilen süreçler uygulanmaktadır.
  1. İnternette yayınlanan iş ilanları yoluyla başvuru toplama
  2. İnsan kaynakları biriminin toplanan başvurulardaki özgeçmişleri inceleme ve ön eleme
  3. İş görüşmesi (yetkinlik bazlı mülakat ve testler)
  4. Referans araştırması
  5. Kişiye iş teklifi yapılması
  6. Yerleştirme ve oryantasyon programı
İhlas holding iş başvurusu
Şirket bünyesine yapılan eleman alımları, ilgili kariyer sitelerinde yayınlanan iş ilanları yoluyla yapılmaktadır. İhlas Holding iş ilanları ve açık pozisyonları listesi için tıklayın. Açılan sayfada kuruma ait tüm açık pozisyonlarını görerek, çalışmak istediğiniz departman için iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum Yaz